مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

معرفی نرم افزار Cisci Packet Tracert 6.0.1

دانلود نرم افزار معرفی نرم افزار Cisci Packet Tracert 6.0.1

Cisco Packet Tracer یک نرم افزار شبیه سازی آموزش یادگیری فناوری شبکه است که ترکیبی منحصر به فرد از تجربیات شبیه سازی تجهیزات شبکه، آشنایی با سناریو های آموزشی ، ارزیابی یک شبکه و . . . را ارائه می دهد.
ویژگی های نوآورانه Packet Tracer به دانشجویان و معلمان کمک می کند تا در یک محیط اجتماعی جذاب و پویا با یکدیگر همکاری کنند، مشکلات را حل کنند و مفاهیم را بیاموزند.

دانشجویان میتوانند با استفاده از این نرم افزار شبیه ساز، به تمام سوالات خود جواب بدهند. هدف اصلی Cisco Packet Tracer کمک به دانشجویان در یادگیری اصول شبکه با تجربه عملی و همچنین توسعه مهارت های خاص فناوری سیسکو است. از آنجایی که پروتکل ها فقط در روش نرم افزاری پیاده سازی می شوند، این ابزار نمی تواند جایگزین روترها یا سوئیچ های سخت افزاری شود. جالب اینجاست که این ابزار نه تنها شامل محصولات سیسکو، بلکه بسیاری از دستگاه های شبکه نیز می شود.
دانشجویان می توانند با استفاده از تجهیزات مجازی و اتصالات شبیه سازی شده به تنهایی یا با همکاری سایر دانشجویان شبکه ها را ساخته، کانفیگ و عیب یابی کنند.
این نرم افزار توسط کمپانی سیسکو با هدف ایجاد شبکه های ساده و پیچیده به صورت شبیه سازی شده ساخته شده است. همانطور که سیسکو معتقد است، بهترین راه برای یادگیری در مورد شبکه انجام آن است.
جالب است بدانید که مهندسان ترجیح می دهند هر پروتکلی را قبل از پیاده سازی، در این نرم افزار آزمایش کنند. همچنین، مهندسانی که مایلند تغییراتی را در شبکه ایجاد کنند، از این نرم افزار استفاده کنند تا ابتدا تغییرات مورد نیاز را آزمایش کنند.

مزایای Packet Tracer چیست؟

یک محیط یادگیری شبیه سازی و تجسم واقعی را فراهم می کند.
دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا مفاهیم را کشف کنند، آزمایش‌ها را انجام دهند و درک خود را از ساخت شبکه آزمایش کنند
به دانش آموزان و معلمان اجازه می دهد تا شبکه های پیچیده را با استفاده از تجهیزات مجازی طراحی، ساخت، پیکربندی و عیب یابی کنند.

فایل اول نسخه کامل هست که شامل نرم افزار به علاوه آموزش هست. دومی فقط نرم افزار هست و سومی هم برای کسانی هست که اول نسخه بدون آموزش رو نصب کردن و بعداً تصمیم گرفتن تا فایل های آموزشی رو بهش اضافه کنن.

Password: farkiantech.com

What’s New

  • Integration of Google Kubernetes Engine (GKE) with Cisco Container Platform (Available as Tech Preview)

  • Support for add-ons for clusters on Openstack

  • Support for Chartmuseum

  • Allow users to auto-generate passphrase

  • Addon URLs are available in CCP dashboard

  • Openstack uses neutron loadbalancer by default

  • Support for multiple domains in Openstack

  • Support for different Openstack flavors of master and worker node pools

لینک های دانلود

Post Views: 283