مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت فرکیان تک. با شما هستیم با نسخه جدیدی از سیستم عامل لینوکسی RedHat. 

Red Hat Enterprise Linux یک سیستم عامل لینوکسی سازمانی میباشد. Red Hat Enterprise Linux اصطکاک و هزینه‌های استقرار را کاهش می‌دهد و تیم‌های توسعه و عملیات را قادر می‌سازد تا با هم در هر محیطی نوآورانه ای کنند.
Red Hat Enterprise Linux (RHEL) یک سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است که برای مشاغل طراحی شده است. redhat می تواند روی دسکتاپ، سرورها، هایپروایزرها یا در فضای ابری کار کند. Red Hat و همتای تحت حمایت جامعه آن، فدورا، از پرکاربردترین توزیع‌های لینوکس در جهان هستند.
این سیستم عامل حاوی هسته لینوکس و همچنین دارای برخی از برنامه های کاربردی برای انجام وظایف خاص است. مانند تمام سیستم عامل های تحت لینوکس، ردهت منبع باز است. بنابراین، کاربران می توانند کد منبع آن را مشاهده کنند، آن را دانلود کنند و نسخه های سفارشی خود را بسازند.
نسخه لینوکس فدورا، که به طور کامل به صورت رایگان ارائه می شود، توسط Red Hat (شرکت) حمایت می شود. لازم به ذکر است که نسخه فدورا برای علاقه مندان به لینوکس بسیار مناسب است. از سوی دیگر، RedHat فناوری‌های توسعه‌یافته از طریق پروژه فدورا را می‌پذیرد و آن‌ها را در یک محصول تجاری قابل اعتمادتر و پایدارتر آماده میکند. میتوان گفت Red Hat Linux بهترین گزینه برای یک سازمان میباشد. به تعریفی دیگر Red Hat Enterprise Linux (RHEL) برای بازارهای تجاری و کسب و کار توسعه یافته است.
سیستم عامل RedHat شامل ابزارهای توسعه، برنامه‌ها، خدمات و ابزارهایی مانند Compiz، CUPS، DHCP، Firefox، GIMP، MySQL، OpenOffice.org، Samba و Python میباشد.
این سیستم عامل اکنون به عنوان Red Hat Enterprise Linux شناخته می شود. تا به امروز Red Hat Enterprise Linux از نرم‌افزارها و فناوری‌های اتوماسیون، Cloud ، ذخیره‌سازی، توسعه برنامه‌ها، میکروسرویس‌ها، مجازی‌سازی، مدیریت و غیره پشتیبانی می‌کند. ما برای شما عزیزان دو نسخه ِDesktop و Server این سیستم عامل را قرار میدهیم. با ما همراه باشید. 

Red Hat Enterprise Linux RHEL Server 8.3

Post Views: 207