مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

Veritas Backup Exec

سلام به تمامی مهندسین و همراهان همیشگی فرکیان تک. امروز با یکی از نسخه های دیگه از نرم افزار BackupExec (محصول شرکت Veritas ) در خدمت شما هستیم. همانطور که قبلا توضیح دادیم، نرم افزار BackupExec یکی از حرفه ای ترین و کارآمد ترین نرم افزار ها در حوزه بکاپ گیری از سرور ها و ماشین های مجازی میباشد. نسخه ای که ما برای شما اماده کردیم نسخه 20.5 میباشد که در تاریخ 2019-09-02 معرفی شده است.  این نسخه تا تاریخ 2023-04-06 به صورتی رسمی از کمپامی Veritas پشتیبانی میشود. 

نرم افزار Veritas Backup Exec چیست؟

با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت فرکیان تک. امروز برای شما عزیزان یکی از نسحه های نرم افزار Veritas backup Exes آماده کرده ایم. یعنی نسخه 20.3. این نسخه در تاریخ 2018-10-23 منتشر شده. 

نرم افزار Veritas Backup Exec یک محصول نرم افزاری برای حفاظت از داده است که برای مشتریانی طراحی شده که محیط فیزیکی و مجازی مختلط دارند . سیستم عامل های قابل پشتیبانی این نرم افزار شامل VMware و Hyper-V مجازی سازی ، سیستم عامل های ویندوز و لینوکس ، Amazon S3 ، Microsoft Azure و ذخیره سازی ابری Google و سایر موارد است. کلیه عملیات مدیریت و پیکربندی با یک رابط کاربری واحد انجام می شود.
Backup Exec دارای یک فرآیند نصب خودکار است. 
Backup Exec قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی را برای سرورها ، در سراسر شبکه را فراهم می کند. نرم افزار Backup Exec، داده ها ، برنامه ها ، پایگاه های داده، بر روی یک سرور بکاپ گیری می کند. نسخه های فعلی نرم افزار از مایکروسافت ، VMware و لینوکس پشتیبانی می کنند.

مزایای نرم افزار Backup Exec:
• محافظت از پروسه پشتیبان گیری و سرور پشتیبان در برابر حملات خارجی.
• امنیت بالا در مقابل باج افزار ها.
• از تمام داده های خود محافظت کنید.
• Veritas نسبت به Veeam از 3 پتابایت اطلاعات بیشتری محافظت می کند.
• پشتیبان گیری برای تجارت مدرن. حفاظت از داده های مدرن شما را قادر می سازد تا همگام باشید و به تقاضاهای رو به رشد تحول دیجیتالی پاسخ دهید.
بازیابی و بکاپ گیری سریع Backup Exec 80٪ سریعتر از رقبا است.

تغییرات این نسخه: 

Ransomware Resiliency V2

New platform support – Redhat Enterprise Linux 7.7/8/8.1, Windows Server 2019 H2, Windows 10 H2, Oracle Linux 8/8.1, CentOS 6.10/7.7 (x64), SLES 12 SP4 & 15 SP1, Debian 10.0 (x64), Veritas Enterprise Vault 12.5

2.1 گیگابایت

لینک های دانلود

Post Views: 90