مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

BigAnt یک نرم افزار پیام رسانی فوری در سطح سازمانی را برای ارتباطات اداری ارائه می دهد.
نرم افزار های مشابه زیادی مانند BigAnt وجود دارد که سازمان ها از آن استفاده میکنند. اما آنها همچنین دارای برخی خطرات هستند، مانند حفره های امنیتی.
در این موارد بهترین گزینه انتخاب یک کلاینت IM داخلی مانند BigAnt Messenger است. این ابزار پیام‌رسانی فوری قدرتمند ، ابزار ارتباطی عالی برای شرکت‌های کوچک است که کارمندان را قادر می‌سازد تا در چت‌ها و کنفرانس‌های ویدیویی بدون خطرات امنیتی شرکت کنند.
BigAnt Messenger در یک فایل Zip ارائه می شود که شامل دوفایل برای نصب بر روی یک سیستم به عنوان سرور و سیستم دیگر به عنوان کلاینت میباشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نرم ازفزار مربوط به نسخه سروری را روی یک سیستم به عنوان سرور نصب کنید. سپس حساب های کاربری ایجاد کنید و نرم افزار را راه اندازی کنید. سپس برنامه کلاینت را روی همه دستگاه هایی که از BigAnt Messenger استفاده می کنند نصب کنید.
این برنامه دارای یک رابط کاربری خوب طراحی شده است. اشتراک گذاری فایل، پیام های محافظت شده با رمز عبور، استیکر های مختلف و اشتراک گذاری دسکتاپ از راه دور … از جمله امکانات این نرم افزار میباشد.
BigAnt Messenger یک سرویس گیرنده IM عالی برای شرکت هایی است که ارتباطات آنلاین شما را بدون هیچ گونه خطر امنیتی بهبود می بخشد. علاوه بر ویندوز، این نرم افزار بر روی Mac os X، Android و Blackberry نصب میشود. میتوانید با مراجعه به این لینک، وارد وب سایت رسمی این نرم افزار شده و از نسخه های آن برای گوشی های خود استفاده کنید. 

Post Views: 53