مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت فرکیان تک. امروز برای شما عزیزان نرم افزار Cisco Prime Infrastructure را اماده کرده ایم. یک نرم افزار قدرتمنئ و کارآمد برای مدیریت شبکه و زیرساخت های آن. ابتدا میخواهیم یک تعریف ساده این نرم افزار را معرفی کنیم. Cisco Prime Infrastructure یک ابزار مدیریت شبکه است که از مدیریت کل زیرساخت شبکه شما از یک رابط گرافیکی تهیه میکند که شما بتوانید شبکه خود را مدیریت کنید. این رابط های گرافیکی قوی استقرار و عملیات دستگاه را ساده و مقرون به صرفه می کند.

Cisco Prime Infrastructure مدیریت شبکه های وایرلسی و شبکه های کابلی را ساده می کند. Cisco Prime Infrastructure آنچه را که برای ساده سازی و خودکارسازی وظایف مدیریت و در عین حال بهره مندی از شبکه های سیسکو خود به آن نیاز دارید، در خود دارد.

برخی ویژگی‌های Cisco Prime Infrastructure: 

Realize One Management:

این ویژگی، قابلیت مدیریت شبکه را به شما میدهد. همچنین نظارت و عیب‌یابی را با موتور خدمات هویتی سیسکو (ISE) و (MSE) به شما ارائه می‌دهد. سرانجام شما می‌توانید شبکه، دستگاه‌ها، برنامه‌ها و کاربران را مدیریت کنید.

Consolidate Products :

محصولات مدیریتی را یکپارچه کنید و تعداد ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت شبکه را کاهش دهید. مدیریت شبکه خود با استفاده از Cisco Prime Infrastructure با عیب یابی سریع تجهیزات شما، به شما کمک میکند کنترل بیشتری رو شبکه خود داشته باشید. با این ویژگی، سلامت تجهیزات شما قابل دسترسی است و امکان نظارت بر اتصال از راه دور را فراهم می کند. در قسمت داشبورد، می‌توانید مروری سریع بر دستگاه‌ها، داده‌های عملکرد و حوادث مختلف در شبکه را داشته باشید.

Manage the Network for Mobile Collaboration:

نرم افزار Cisco Prime Infrastructure از 802.11ac، قابلیت مشاهده کلاینت های وایرلیسی و کابلی، spatial maps, Radio Frequency prediction tools, و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند. مدیریت زیرساخت بی سیم را ساده تر کنید و در عین حال مشکلات را سریعتر و با منابع کمتر حل کنید.

محبوب ترین ویژگی در مورد این محصول این است که توانایی آن در مدیریت کل چرخه حیات شبکه در یک رابط واحد و همچنین تجزیه و تحلیل دقیق شبکه است. با ما همراه باشید.

Post Views: 154