مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

CurrentWare Gateway 2.0 نام یک نرم افزار پیشرو و قدرتمند در زمینه فیلتر کردن و جلوگیری از دسترسی کاربران یک شبکه محلی به وب سایت های مورد تایید شماست. همانطور که می دانید، امروزه گسترش اینترنت به طور قابل توجهی رشد کرده است. در بسیاری از موارد، کارمندان در حین انجام کار خود از فضای مجازی استفاده میکنند یا به جای پرداختن به وظایف خود، زمان زیادی را صرف استفاده از اینترنت می کنند. نرم افزاری که ما برای شما قرار دادیم، قادر است نظارت ویژه ای بر عملکرد شبکه اینترنت در اینترنت داشته باشد.
با این برنامه، می توانید سایت های خود را فیلتر کنید تا کارمندان نتوانند از وب سایت های تعریف شده توسط شما استفاده کنند. نکته جالب در مورد این نرم افزار این است که در حین نظارت و فعالیت های خاص کاربران شبکه در اینترنت، می توانید این محدودیت ها را برای انواع اتصالات اینترنتی اعمال کنید. به عنوان مثال، هنگامی که دسترسی به وب سایت فیس بوک را مسدود می کنید، هیچ کاربری نمی تواند با کمک رایانه، موبایل، تبلت یا … وارد این وب سایت شود.

CurrentWare Gateway یک راه حل کامل امنیت اینترنت برای رایانه شخصی شما و همچنین کل LAN است.
این ابزار بدون عامل برای کنترل دسترسی به اینترنت از طریق شبکه شما، با فیلتر کردن سایت هایی که بازدید می شوند، طراحی شده است.
سیستمی که CurrentWare Gateway را روی آن نصب می‌کنید، به دو کارت شبکه نیاز دارد، یکی به روتر اینترنت و دیگری متصل به شبکه LAN.

نه تنها می توانید دسترسی ایمن به اینترنت را برای رایانه های متصل به شبکه محلی فراهم کنید، بلکه می توانید فیلترهای Wi-Fi Hotspot را نیز اعمال کنید.

همچنین، می توانید بسته به ماهیت کسب و کار خود، دانلود انواع خاصی از فایل ها را مسدود کنید تا از انتقال فایل های خطرناک جلوگیری کنید.

می‌توانید دانلود فایل‌هایی را که از پهنای باند جلوگیری میکند، بلاک کنید.

CurrentWare Gateway راه حلی مناسب برای شرکت ها، موسساتی است که دسترسی به اینترنت را ارائه می دهند و برای هر کاربر یا نهادی که می خواهد امنیت را در وب تضمین کند.

نصب و راه اندازی این نرم افزار آسان است و به شما امکان می دهداز اتصالاعات ایمن به رایانه های موجود در شبکه یا نقاط Wi-Fi خود مطمئن شوید.

Post Views: 21