دانلود نرم افزار debian 11.2.0

مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

دانلود نرم افزار debian 11.2.0

debian 11.2

با نرم افزار جدید Debian  نسخه جدید Debian 11 در خدمت شما هستیم .

Debian یک سیستم عامل آزاد و رایگان برای کامپیوتر شما است. یک سیستم عامل مجموعه ای از نرم افزار های پایه و کمکی است که کامپیوتر شما را راه اندازی می کنند. دبیان بیش از یک سیستم عامل خام است. دبیان به همراه بیش از 29000 بسته، نرم افزار های کامپایل شده که با فرمت بسیار مناسب و قابلیت نصب آسان بر روی سیستم شما آماده شده است، عرضه می شود. از مفاد بنیادی این پروژه این است که تمام محصولات تولیدی باید آزاد باشند. نرم افزار آزاد نرم افزاری است که می توان آن را آزادانه و بدون محدودیت، به هر منظور استفاده کرد، مطالعه و بررسی نمود، و تغییر داد. همچنین کپی کردن یا توزیع مجدد (خواه بدون تغییر و خواه باتغییراتی در نرم افزار) آزاد و بدون محدودیت یا با محدودیت بسیار کمی (تنها برای اطمینان از اینکه دریافت کنندگان بعدی نرم افزار نیز از این آزادی ها بهره مند می شوند یا تولیدکنندگان سخت افزارهایی که سروکار سخت افزار با مصرف کننده است به کاربران اجازه ایجاد تغییر در سخت افزارشان را بدهند) است. لازم به ذکر است که دبیان یک توزیع اصلی است و بسیاری از توزیع‌های دیگر لینوکس مانند اوبونتو از آن اقتباس شده‌اند.

دبیان یک سیستم عامل رایگان است که توسط هزاران داوطلب از سراسر جهان که از طریق اینترنت با یکدیگر همکاری می کنند، توسعه یافته است. نقاط قوت اصلی پروژه دبیان پایگاه داوطلبانه آن، تعهد آن به قرارداد اجتماعی دبیان و نرم افزار رایگان و تعهد آن به ارائه بهترین سیستم عامل ممکن است. این نسخه جدید گام مهم دیگری در این مسیر است.

لطفاً توجه داشته باشید که انتشار نقطه نسخه جدیدی از Debian 11 را تشکیل نمی دهد بلکه فقط برخی از بسته های موجود را به روز می کند. نیازی به دور انداختن رسانه های قدیمی bullseye وجود ندارد. پس از نصب، بسته ها را می توان با استفاده از یک آینه به روز Debian به نسخه های فعلی ارتقا داد.

 

 

 

برای مشاهده نرم افزار های بیشتر بر روی لینک کلیک کنید

 

 

 

The Debian project is pleased to announce the second update of its stable distribution Debian 11 (codename bullseye). This point release mainly adds corrections for security issues, along with a few adjustments for serious problems. Security advisories have already been published separately and are referenced where available.

Please note that the point release does not constitute a new version of Debian 11 but only updates some of the packages included. There is no need to throw away old bullseye media. After installation, packages can be upgraded to the current versions using an up-to-date Debian mirror.

Those who frequently install updates from security.debian.org won’t have to update many packages, and most such updates are included in the point release.

New installation images will be available soon at the regular locations.

 


no memory segmentation into low and high memory
up to 128TiB virtual address space per process (instead of 2GiB)
64TiB physical memory support instead of 4GiB (or 64GiB with the PAE extension)
16 general purpose registers in the CPU instead of 8
gcc defaults to SSE2 math instead of 387 FPU
gcc omits frame-pointers by default at -O2
compilation time optimization uses a common base for AMD64/Intel 64 instead of legacy i386 cruft
memory pages are not executable by default

 


os :
The following are the officially supported architectures for Debian 11:

32-bit PC (i386) and 64-bit PC (amd64)

64-bit ARM (arm64)

ARM EABI (armel)

ARMv7 (EABI hard-float ABI, armhf)

little-endian MIPS (mipsel)

64-bit little-endian MIPS (mips64el)

64-bit little-endian PowerPC (ppc64el)

IBM System z (s390x)

 

این نسخه به صورت کرک شده در اختیار شما مهندسین عزیز قرار گرفته است. 

حجم فایل : 362 MB

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.