مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

دانلود نرم افزار DU.Meter 7.09

DU.Meter


DU Meter نرم افزاری قدرتمند جهت نظارت بر مصرف پهنای باند و ترافیک مصرفی اینترنت است. با استفاده از این برنامه تمامی ترافیک مصرفی کامپیوتر اعم از دانلود و آپلود به صورت بیت به بیت تحت نظارت قرار میگیرد و چیزی از چشمان شما مخفی باقی نمی ماند .
این امکان بیشتر از همه به کار کسانی که اینترنتی با پهنای باند محدود دارند می خورد. برنامه DU Meter یک پنجره کوچک بر روی صفحه نمایش شما ایجاد کرده و سرعت و میزان دریافت را به صورت گرافیکی و نمودار یا نوشتاری به شما نشان میدهد. از امکانات دیگر این نرم افزار میتوان به ثبت تمام اطلاعات و منبع و مقصد آنها اشاره کرد. DU Meter قابلیتی به نام View Connections را داراست که شما میتوانید تمام نرم افزار هایی که هم اکنون باز هستند و در حال استفاده از اینترنت هستند را ببینید. این نرم افزار سبک و در عین حال بسیار کاربردی به هیچ وجه سرعت اینترنت شما را کم نکرده و حتی به آن کمک میکند.

یکی از مزایای استفاده از این برنامه در سیستمهایی است که به صورت مشکوکی ترافیک مصرفی شان بالا رفته است و اطلاعی ندارند مشکل از کجاست! با نصب این برنامه بر روی سیستم، به محض اینکه نرم افزاری قصد تراکنش اطلاعاتی با اینترنت داشته باشد DU Meter با یک پنجره هشدار از شما کسب تکلیف میکند که به برنامه اجازه میدهید یا خیر. بدین ترتیب شما میتوانید نظارت دقیقی بر روی اینترنت داشته باشید و در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی کنید.

 

 


DU Meter is an award winning tool breated by Hagel Technologies which provides an accurate account of the data which is flowing through your computer’s network connection at any given moment.
This readout is presented in both numerical and graphical format, in real time. DU Meter includes extensive logging facility, flexible events system, and more. It supports Windows 95/98/NT4/2000 and XP!

 

 

برای مشاهده نرم افزار های بیشتر بر روی لینک کلیک کنید .

 

 


– آگاه کردن شما از تغییرات در اتصال های جدید
– سازگاری کامل با XP و Vista و 7
– قابلیت تهیه یک گزارش به صورت HTML ،Excel ،PDF و …
– قابلیت stopwatch برای ثبت دقیق بین یک بازه زمانی
– سازگاری با تمام اینترنت های Dial-Up ،Cable ،ADSL،Ethernet

 


– Microsoft Windows 10
– Microsoft Windows 8.1
– Microsoft Windows 8
– Microsoft Windows 7
– Microsoft Windows Server 2012
– Microsoft Windows Server 2016

حجم فایل : 16.8 MB

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 32