مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

FireDaemon Pro یک برنامه مایکروسافت ویندوز است که به شما امکان می دهد هر برنامه، برنامه یا اسکریپت را به عنوان یک سرویس ویندوز زمان بندی، پیکربندی، نصب و اجرا کنید.
رابط کاربری FireDaemon Pro به گونه ای طراحی شده است که می تواند به شما در راه اندازی سریع و آسان برنامه خود به عنوان یک سرویس ویندوز کمک کند. همچنین می توانید به راحتی ویژگی های سرویس های داخلی ویندوز را تغییر دهید.
FireDaemon Pro یک برنامه مدیریت خدمات سیستم عامل است. FireDaemon Pro به شما امکان می دهد اکثر برنامه های استاندارد ویندوز را به عنوان یک سرویس نصب و اجرا کنید. اینها شامل فایل های اجرایی استاندارد معمولی ویندوز و همچنین برنامه هایی است که به زبان های اسکریپتی یا pcode مانند Perl، Java، Python و Ruby نوشته شده اند. FireDaemon در میان جامعه بازی های آنلاین برای اجرای سرورهای اختصاصی مانند Minecraft، Rust و America’s Army محبوب است.
سرویس های ویندوز به طور پیش فرض معمولاً پس از گذشت حداقل 1 دقیقه مجدداً راه اندازی می شوند. با این حال، FireDaemon Pro به طور فعال برنامه را نظارت می کند و از راه اندازی مجدد فوری اطمینان می دهد. این می تواند هنگام استفاده از برنامه های کاربردی مبتنی بر سرور مانند وب سرورها، سرورهای FTP و غیره بسیار مهم باشد. برای استفاده کامل از نرم افزار میتوانید با سریال نامبر موجود در فایل عملیات رجیستر را انجام بدید. 

تغییرات این نسخه: 

F Stdout/stderr redirection didn’t work after program exit
I Manual updates and corrections
F Scheduled restart would sometimes launch duplicate processes
F Services running in session, would not be restarted in session
when Serial Number Name and Serial Number was applied
F Service was not restarted if the application window style was changed
F Incorrect operating system information displayed on Windows 10/2016

Post Views: 150