مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

معرفی نرم افزار Flowerfire Sawmill

دانلود نرم افزار Sawmill Enterprise 8.7.3

شما با نرم افزار Sawmill Enterprise میتوانید سراسر شبکه خود آنالیز کنید. میتوانید مشاهده کنید که  هر لحظه شبکه شما چه مراحلی را طی خواهد کرد. نرم افزار Sawmill یک تجزیه و تحلیل دقیق به شما ارائه میدهد تا تصمیمات درستی برای رشد و امنیت کسب و کار خودتان انجام دهید. هر چیزی که برای ردیابی در شبکه نیاز دارید، Sawmill آن را به شما ارئه میدهد. مقیاس پذیری آسان و پشتیبانی جهانی Sawmill به شما کمک می کند تا با یک برنامه کاربردی بهتر از داده های خود استفاده کنید. Sawmill همچنین شامل یک سرور برای تجزیه و تحلیل درخواست های مشتری است که نمای کلی از ترافیک بازدیدکنندگان و فعالیت ها را ارائه می دهد. نرم افزار Sawmill یک فایل log تولید می کند.

 سپس با استفاده log ها میتواند سرورهای وب ، فایروال ها ، سرورهای پروکسی ، سرورهای ایمیل ، دستگاه های شبکه (سوئیچ ها و روترها و غیره) ، سرورهای syslog ، پایگاه های داده و . . . را تجزیه و تحلیل می کند. معمولا مدیران IT یک مجموعه از این چنین نرم افزار های آنالیزگر استفاده میکنند تا بتوانند شبکه خود را بررسی و رفع ایراد کنند. لازم به ذکر است که در این نسخه، سرعت آنالیز لاگ ها افزایش چشمگیری داشته است. با ما همراه باشید.

نکته : حتما میبایست لاگ هاتون بوسیله نرم افزاری مثل Solarwinds Kiwi SysLog Server منتقل بشه و بعد با این نرم افزار آنالیز بشه.

آخرین تغییرات این نسخه: 

GeoIP 2 Database

Sawmill 8.8 now uses the MaxMind GeoIP 2 Database, for better geolocation (detection of country, region, and city).

Improved Password Security

Sawmill 8.8 uses enhanced password storage methods to combat password-guessing attacks (e.g. rainbow tables).

Key-based SFTP authentication

Sawmill 8.8 now support key-based authentication for downloading log data from SFTP servers. Previous versions supported only password authentication.

Oracle improvements

Sawmill 8.8 supports SQL*LOADER upload of data to a remote Oracle database, and supports conversion of time zone (or other timestamp conversions) when loading data into Oracle with SQL*LOADER.

Deep inspection of multiprocessor progress

A new action print_progress provides deep inspection of progress of sharded database operations, including progress information for each shard.

برای کرک نرم افزار کافیست لایسنس موجود در فایل دانلودی را در نرم افزار اضافه کنید. 

حجم نرم افزار: 48 مگابایت

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 33