مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

IceWarp Server 12.1.1.3 Appliance

دانلود نرم افزار میل سرور IceWarp Server

با سلام خدمت همراهان همیشگی فرکیان تک. امروز برای شما عزیزان یک نرم افزار Mail Server قدرتمند و کاربردی از کمپانی IceWarp Ltd آماده کرده ایم. نرم افزار IceWarp یک محصول میل سرور با ارتباطات یکپارچه برای سیستم های ویندوز و لینوکس است. نرم افزار IceWarp، ایمیل، sms، پیام و چت ، ارتباطات صوتی و تصویری را در یک بستر ایمن و با رمزنگاری AES 256 انجام میدهد. همچنین قابلیت BYOD برای سایر کارکنان وجود دارد که شامل Voip، اشتراک گذارین فایل، جلسات آنلاین و . . . میباشد. سیستم عامل های سازگار شامل ویندوز 2003 به بعد، Red Hat Enterprise Linux نسخه 5 و 6، Linux CentOS، Debian و Ubuntu میباشد. نرم افزار IceWarp این قابلیت را دارد که با ابزار و تجهیزات سیسکو ادغام شود. همچنین از استاندارد WebRTC برای ادغام چند حالت ارتباطی در پیام های ایمیل استفاده می کند تا کاربران بتوانند به سرعت بین حالت ها جابجا شوند. WebRTC همچنین امکان تعامل با سایر برنامه های ارتباطی را فراهم می کند. IceWarp با تقریباً یک سوم هزینه Microsoft Exchange، به عنوان رقیبی برای Outlook قرار گرفته است. این محصول توسط Icewarp Inc.، یک شرکت چند ملیتی مستقر در واشنگتن دی سی ساخته شده است.

ز اونجایی که کرک نرم افزار بسیار زمان بر و پیچیده بود این نرم افزار را به صورت یک ماشین مجازی برای شما عزیزان قرار دادیم.
نسخه ویندوز سرور 2016 و اطلاعات ورود به سرور هم به قرار زیر هست.

Username: Administrator
Password: 12345q@

سیستم عامل های سازگار شامل ویندوز 2003 به بعد، Red Hat Enterprise Linux نسخه 5 و 6، Linux CentOS، Debian و Ubuntu میباشد.

ابتدا با کلیک بر روی این لینک لایسنس را دانلود کنید. کافیه فایل ها رو در مسیر نصب شده کپی کنید و از منوی Help -> License -> Activate License -> Enter License Offline مسیر لایسنس های جدید رو بدید.

فایل Keygen برای شما عزیزان درون  پوشه نصب شده قرار داده شده است. دوستانی که میخوان لایسنس رو تمدید کنن به روش زیر اقدام کنن. ابتدا CMD رو بصورت Run As Administrator در محل نصب شده باز کنید و دستورات زیر را اجرا کنید.

ukaip64.exe smtp.exe -l license.key
ukaip64.exe pop3.exe -l license.key
ukaip64.exe tool.exe -l license.key

لایسنس ها رو در دو محل کپی کنید. یکی پوشه نصب شده و یکی پوشه کانفیگ. سپس در آخر سیستم را ریسیت کنید. 

حجم پارت 1 : 4 گیگابایت

حجم پارت 2 : 4 گیگابایت

حجم پارت 3 : 2.3 گیگابایت

 

 

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 48