مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

Linux Mint یک توزیع لینوکس مبتنی بر جامعه مبتنی بر اوبونتو است که با انواع برنامه‌های رایگان و منبع باز همراه است.  هدف Linux Mint ارائه یک سیستم عامل دسکتاپ است که کاربران خانگی و شرکت ها بتوانند بدون هزینه از آن استفاده کنند و تا حد امکان کارآمد، آسان برای استفاده و زیبا باشد. هم اوبونتو و هم Linux Mint چیزهای زیادی برای خود دارند و یکی را بر دیگری انتخاب می کنند. تفاوت اصلی بین این دو در نحوه پیاده سازی آنها از نظر رابط کاربری و پشتیبانی است. اما استفاده از دسکتاپ و منوهای Mint آسان است، در حالی که خط خط اوبونتو می تواند به خصوص برای کاربران جدید گیج کننده باشد.

آیا Linux Mint همانند ویندوز 10 است؟

به نظر می رسد نشان می دهد که Linux Mint زمانی که روی یک دستگاه پایین رده اجرا می شود، مقداری سریعتر از ویندوز 10 است و (عمدتاً) همان برنامه ها را راه اندازی می کند. هم تست‌های سرعت و هم اینفوگرافیک حاصل توسط DXM Tech Support، یک شرکت پشتیبانی فناوری اطلاعات مستقر در استرالیا و علاقه‌مند به لینوکس انجام شد.

نسخه ای که برای شما آماده کرده ایم نسخه Cinnamon Edition میباشد. این یک نسخه با پشتیبانی طولانی مدت است که تا سال 2025 پشتیبانی می شود. این نسخه با نرم افزار به روز شده ارائه می شود و اصلاحات و بسیاری از ویژگی های جدید را به همراه دارد تا تجربه دسکتاپ شما را راحت تر کند. نسخه Cinnamon Edition محبوب ترین نسخه Linux Mint میباشد. این نسخه بسیار راحت، زیبا و پر از ویژگی های جدید است.

نسخه دیگری که برای شما آماده کردیم نسخه MATE Edition از Linix Mint میباشد. MATE Edition نسبت به نسخه Cinnamon Edition سریع‌تر اجرا می‌شود. اما از منابع کمتری استفاده می کند و نسبت Cinnamon Edition به پایدار تر است.

Post Views: 99