مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

معرفی نرم افزار ManageEngine Opmanager 10.0.2

دانلود نرم افزار ManageEngine ADManager Plus 6.1

ManageEngine OpManager یک نرم افزار مدیریت شبکه است که شامل نظارت بر شبکه و سرور ، تجزیه و تحلیل پهنای باند ، مدیریت پیکربندی و مدیریت خطا می باشد.

OpManager میتواند عملکردهای پیشرفته را در منابع مهم فناوری اطلاعات مانند روترها، پیوندهای WAN، سوئیچ ها، فایروال ها، مسیرهای تماس VoIP، سرورهای فیزیکی، سرورهای مجازی، کنترل کننده های دامنه و سایر موارد ارائه دهد.

علاوه بر این، نرم افزار نظارت بر شبکه، یک رابط کاربری آسان را ترکیب می کند که به شما امکان می دهد محصول را به سرعت برای تولید مستقر کنید و همچنین سیاست های خود  را در چندین دستگاه به سرعت اعمال کنید.

OpManager به کاربران اجازه می دهد تا میزان دسترسی ، ترافیک ، از دست دادن بسته ها ، معیارهای عملکرد و زمان پاسخگویی دستگاه های مختلف از جمله سرورها ، روترها ، سوئیچ ها و ماشین های مجازی را کنترل کنند. در صورت خرابی تجهیزات ، OpManager اعلان های خودکار را از طریق پیام کوتاه یا ایمیل به کاربران مربوطه ارسال می کند.

OpManager الگوهای ترافیک شبکه و پهنای باند مصرف شده توسط دستگاه ها و برنامه های مختلف را از طریق sFlow ، IPFIX ، jFlow و NetFlow تجزیه و تحلیل می کند تا ترافیک را برای تعادل سیستم پیکربندی کند. این به کاربران کمک می کند تا معیارهای مصرف پهنای باند و عملکرد را در یک صفحه مشاهده کنند.

OpManager از سیستم عامل های ویندوز و لینوکس پشتیبانی می کند. OpManager همچنین از طریق برنامه های تلفن همراه اختصاصی موجود برای دستگاه های Android و iOS قابل دسترسی است. با ما همراه باشید.
سیستم عامل (های) پشتیبانی شده:

ویندوز ۷ ، ویندوز ویستا ، ویندوز XP ، لینوکس ، ویندوز ۲۰۰۰ ، ویندوز ۸ ، ویندوز ۱۰

لایسنس نرم افزار توسط دوستان دیجی بوی در اختیار ما قرار گرفته جا داره ازشون تشکر و قدر دانی کنم. با این لایسنس تقریباً میتونید علاوه بر خود نرم افزار تمامی Plugin های اونو هم استفاده کنید. لایسنس نرم افزار تا سال 2077 اعتبار داره و بابت زمان استفاده خیالتون راحت باشه.

برخی از ویژگی های ManageEngine OpManager

 

Agent-based Monitoring : 

ویژگی Agent-based Monitoring به شما امکان می دهد با نصب یک نرم افزار کوچک در دستگاه های مهم خود ، قابلیت نظارت شبکه خود را در سراسر شبکه های بزرگ سازمانی مدیریت کنید. هشدارها و نظارت را در زمان دلخواه فعال کنید و همچنین به OpManager اجازه دهید از منابع شبکه موجود به طور موثرتر استفاده کند.

نظارت بر VPN:

با ویژگی نظارت جدید VPN OpManager ، بر سلامت و ترافیک VPN خود به طور فعال نظارت کنید. OpManager از رهبران برجسته در بازار زیرساخت VPN مانند Cisco ، Fortinet و Watchguard پشتیبانی می کند.

پشتیبانی Switch Stack:

OpManager اکنون از سوئیچ سیسکو (نسخه های ۱۲۵۳۰۰) و بالاتر پشتیبانی می کند. یک رابط ترکیبی با نمای یکپارچه SNMP/CLI ، گزارشات اختصاصی و هشدارهای شخصی برای همه واحدهای موجود در یک پشته که در OpManager کشف شده است ، ارائه شده است.

پشتیبانی از کنترل کننده LAN بی سیم:
ماژول مانیتورینگ WLC چند فروشنده OpManager به شما کمک می کند تا عملکرد کلی شبکه بی سیم را زیر نظر داشته باشید. نظارت پیشرفته بر SSID ها و نقاط دسترسی نیز می تواند برای نظارت بهتر و کنترل کامل بر شبکه شما فعال شود.

Groups:

ویژگی Groups در OpManager به شما امکان می دهد مجموعه ای از دستگاه ها یا رابط ها را با هم جمع آوری کنید تا زیرساخت شبکه سازمان یافته تری داشته باشید. اقدامات انبوه مانند مرتبط کردن نمایه ها یا مانیتورهای اعلان را می توان به طور همزمان برای این مجموعه دستگاه ها انجام داد.
و بسیاری از ویژگی های دیگر . . .

نکته: 

این نسخه قابلیت نصب برروی تمامی ویندور های سرور به جز 2012 و  2012R2 رو داره.

 

Features

  1. Third Party Patch Management has been enhanced with the ability to handle dependency files.
  2. Bug Fixes

    1. Issue in displaying REBOOT REQUIRED has been fixed.

140 مگابایت

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 252