مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

نرم افزار Alt-N.MDaemon.Pro.v13.0.5

با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت فرکیان تک. امروز برای شما نسخه 18.5.2 میل سرور محبوب MDaemon را آماده کرده ایم. شما میتوانید این نرم افزار را همراه با کرک از وب سایت ما دریافت کنید. اما قبل از اون بهتره با این نرم افزار آشنا بشیم. 

نرم افزار MDaemon Webmail دسترسی آسان به ایمیل ، تقویم ، مخاطبین ، وظایف ، یادداشت ها و اسناد شما – از دفتر ، خانه یا هر مکانی که دارای اتصال به اینترنت است را فراهم می کند. این نرم افزار که به صورت رایگان با سرور ایمیل MDaemon ارائه می شود، به کاربران امکان می دهد از طریق یک اتصال امن SSL یا TLS ایمیل ارسال و دریافت کنند. سپس جلسات و قرارها را برنامه ریزی کرده و بلافاصله با همکاران – از هر رایانه متصل ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی با استفاده از مرورگر وب چت کنند. بنابراین آیا از Internet Explorer ، Chrome ، Firefox ، Opera یا Safari استفاده می کنید – در Windows ، Mac OS X یا Linux، تمام ویژگی هایی را که در یک سرویس گیرنده ایمیل اختصاصی انتظار دارید با راحتی وب ترکیب می کند.

 

آخرین تغییرات اسن نسخه:

CHANGES AND NEW FEATURES

  • [21424] Updated to MDaemon Connector version 5.6.2

FIXES

  • [21312] fix to Webmail – Warn on Missing Attachments always warns in German
  • [21278] fix to Webmail – LookOut and WorldClient themes – Using “Add to Contacts” option causes Russian names to be corrupted
  • [21337] fix to Webmail – Attached EML files do not open up in a new tab when you click on them
  • [21350] fix to ActiveSync – When disabling ActiveSync for a secondary domain via Domain Manager, it disables it for the primary domain instead

کرک این نرم افزار توسط تیم دیجی بوی تهیه گردیده است که ما از زحمات ایشان قدردانی میکنیم. همجنین آموزشی رو برای نحوه کرک منتشر کردن که میتونید با کلیک بر روی این لینک آموزش کرک این نرم افزار رو مشاهده کنید. 

حجم نرم افزار: 271 مگابایت

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 135