مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

معرفی نرم افزار معرفی نرم افزار Microsoft SQL Server 2016

دانلود نرم افزار Microsoft Sql Server 2017

با سلام خدمت همراهان همیشگی فرکیان تک. با شما هستیم با نرم افزار Microsoft SQL Server 2017. قبل از دانلود این نرم افزار، بهتر است با آن آشنا شویم.

امروزه بسیاری از مشاغل در سراسر جهان از فناوری برای بهبود کارایی و افزایش سرعت استفاده می کنند. این مشاغل همچنین بیشتر نگران نحوه مدیریت ، ذخیره و استفاده از داده های خود هستند.

Microsoft SQL Server یکی از فناوری های نوآورانه ای است که در نحوه مدیریت داده  انقلابی ایجاد کرده است. با استفاده از این نرم افزار در هر زمان ، کسب و کار شما داده ها و اطلاعات مربوط به، کارکنان ، مشتریان و سایر را خواهد داشت. بسیار مهم است که اطلاعات به راحتی در دسترس باشند اما از دسترسی غیر مجاز در امان بماند.  Microsoft SQL Server برای دستیابی به این اهداف، برای مشاغل و سازمان های مختلف طراحی شده است.

Microsoft SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای است که توسط مایکروسافت توسعه یافته است. به عنوان سرور پایگاه داده ، یک محصول نرم افزاری است که وظیفه اصلی ذخیره و بازیابی داده ها را دارد.

SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده ، از کمپانی مایکروسافت است. این سیستم برای مدیریت و ذخیره اطلاعات ساخته شده است. این سیستم از عملیات تجزیه و تحلیل  پردازش اطلاعات پشتیبانی می کند.

SQL Server 2017 نشان دهنده یک گام بزرگ در جهت تبدیل SQL Server به پلتفرمی است که با آوردن قدرت SQL Server به لینوکس، انواع داده‌ها، درون محل یا ابر و سیستم‌های عامل را در اختیار شما قرار می‌دهد. پنجره ها و گزینه های این نسخه موارد جدیدی را برای برای sql server 2017 اضافه میکند. برای مشاهده آخرین تغییرات این نسخه بر روی این لینک کلیک کنید. ما مثل همیشه برای شما عزیزان دو نسخه Enterprise و Core را قرار میدهیم. همانط.ر که اطلاع دارید نسخه Enterprise دارای سرویس های بیشتری نسبت ب دیگر نسخه ها میباشد و برای سازمان ها کاربرد دارد. 

نکته: این نسخه بر روی Windows Server 2008 R2 نصب نخواهد شد. 

سیستم مورد نیاز Microsoft SQL Server 2017:

ComponentRequirement
Hard Disk

SQL Server requires a minimum of 6 GB of available hard-disk space.

Disk space requirements will vary with the SQL Server components you install. For more information, see Hard Disk Space Requirements later in this article. For information on supported storage types for data files, see Storage Types for Data Files.

Installing SQL Server on computers with the NTFS or ReFS file formats is recommended. The FAT32 file system is supported but not recommended as it is less secure than the NTFS or ReFS file systems.

Read-only, mapped, or compressed drives are blocked during installation.

DriveA DVD drive, as appropriate, is required for installation from disc.
MonitorSQL Server requires Super-VGA (800×600) or higher resolution monitor.
InternetInternet functionality requires Internet access (fees may apply).
Memory *

Minimum:

Express Editions: 512 MB

All other editions: 1 GB

Recommended:

Express Editions: 1 GB

All other editions: At least 4 GB and should be increased as database size increases to ensure optimal performance.

Processor Speed

Minimum: x64 Processor: 1.4 GHz

Recommended: 2.0 GHz or faster

Processor Type

x64 Processor: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon with Intel EM64T support, Intel Pentium IV with EM64T support

Post Views: 69