مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

دانلود نرم افزار Microsoft SQL Server 2016

 

با سلام خدمت همراهان همیشگی فرکیان تک. با شما هستیم با نرم افزار Microsoft SQL Server 2016 قبل از دانلود این نرم افزار، بهتر است با آن آشنا شویم.

امروزه بسیاری از مشاغل در سراسر جهان از فناوری برای بهبود کارایی و افزایش سرعت استفاده می کنند. این مشاغل همچنین بیشتر نگران نحوه مدیریت ، ذخیره و استفاده از داده های خود هستند.

Microsoft SQL Server یکی از فناوری های نوآورانه ای است که در نحوه مدیریت داده  انقلابی ایجاد کرده است. با استفاده از این نرم افزار در هر زمان ، کسب و کار شما داده ها و اطلاعات مربوط به، کارکنان ، مشتریان و سایر را خواهد داشت. بسیار مهم است که اطلاعات به راحتی در دسترس باشند اما از دسترسی غیر مجاز در امان بماند.  Microsoft SQL Server برای دستیابی به این اهداف، برای مشاغل و سازمان های مختلف طراحی شده است. 

Microsoft SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای است که توسط مایکروسافت توسعه یافته است. به عنوان سرور پایگاه داده ، یک محصول نرم افزاری است که وظیفه اصلی ذخیره و بازیابی داده ها را دارد.

SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده ، از کمپانی مایکروسافت است. این سیستم برای مدیریت و ذخیره اطلاعات ساخته شده است. این سیستم از عملیات تجزیه و تحلیل  پردازش اطلاعات پشتیبانی می کند.

Post Views: 131