دانلود نرم افزار office professional plus 2021

مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

دانلود نرم افزار office professional plus 2021

office professional plus

با سلام خدمت همراهان همیشگی فرکیان تک. امروز برای شما عزیزان نرم ازفزار محبوب office professional plus رو آماده کردیم که همگی باهاش اشنایی دارید. مجموعه نرم افزار آفیس یکی ازکاربردی ترین نرم افزار های اداری و آموزشی می باشد که یادگیری وتوانایی استفاده از آن برای هرفرد درمحیط های اداری وسازمانی مشغول به کار است جزو الزامات می باشد. همانطور که میدانید این مجموعه قدرتمند دارای بزارهای گوناگونی برای کارهای اداری می باشد . ابزارهایی ازقبیل ورد ، اکسل ، پاورپوینت ، اکسس وغیره که هرکدام در حیطه خاصی مورداستفاده میباشند. با این ابزار ها میتوانید اسناد و مدارک مربوطه را ایجاد و طبقه بندی و ویرایش کنید. مجموعه نرم افزار های مایکروسافت آفیس بطور تخصصی جهت رفع نیازهای اداری وسازمانی طراحی وتعریف شده است. البته میتوان از این مجموعه قدرتمند در موارد دیگری از موارد نیزبهره برد. با استفاده از این ابزار قدرتمند قادر خواهید بوددر محیط کاری بازده بیشتر ی داشته باشید وسازمان را روبه جلو حرکت دهید.

 

مایکروسافت آفیس 2021 نسخه ای از مایکروسافت آفیس برای ویندوز و مک است. مایکروسافت اخیراً نسخه Microsoft Office 2021 را در کنار ویندوز 11 در 5 اکتبر 2021 راه‌اندازی کرده است. علاوه بر این، نسخه ویژه آفیس به نام Office LTSC که بیشتر ارتقاهای آفیس 2021 را دارد که در 16 سپتامبر منتشر شد.

در فایل های که در ادامه دانلود می کنید سه فایل bat و سه فایل xml موجود هست.همانطور که از نام فایل ها مشخصه یکی از آنها برای نصب Office Pro Plus هست و یکی برای نصب Visio Pro و دیگری هم برای نصب Project Pro.

 

در این نسخه شما میتوانید انتخاب کنید که کدوم یک از محصولا آفیس نصب بشوند. همچنین آپدیت ها نرم فزار های آفیس دیگر از طریق Windows Update در اختیارتون قرار نمیگیرن و برای کنترل کردن Updateها باید یکی از نرم افزارهای مجموعه رو باز کنید و به بخش File>Account برید تا بتونید نحوه آپدیت شدن مجوعه رو کنترل کنید.
آخرین نسخه مایکروسافت آفیس که منتشر شد، نسخه 2019 بود، اما مایکروسافت اخیراً نسخه جدید آفیس 2021 را عرضه کرده است.

 

نکته :
هرگز قبل از اینکه یه اسکریپت را بررسی کنید، آنرا روی دستگاهتون اجرا نکنید.
باید به این نکته اشاره داشته باشیم که ، شما می توانید با ویرایش کردن فایل های xml نصب آفیس را پیکربندی کنید. مثلاً فایل xml که ما اینجا در اختیارتون قرار دادیم تمام محصولات موجود در مجموعه آفیس را برای شما نصب می کند، ممکن است شما به یک یا چند محصول احتیاجی نداشته باشد و تمایل نداشته باشید نصب آنها انجام بشه، برای این کار می توانید مطابق مستندات مایکروسافت از ExcludeApp استفاده کنید.

 

برای مشاهده نرم افزار های بیشتر بر روی لینک کلیک کنید . 

 

 

The latest version of Microsoft Office to release was the 2019 variant, but Microsoft recently launched a new 2021 version of Office.
Microsoft recently launched the consumer version of Microsoft Office 2021 alongside Windows 11 on Oct. 5, 2021.
Microsoft Office 2021 (Third perpetual release of Office 16) is a version of the Microsoft Office suite of applications for the Microsoft Windows and macOS operating systems. It was released on October 5, 2021, along with Windows 11, and replaced Office 2019.

Office 2021 remains same major version 16 as previous versions of Office; it introduces new dynamic arrays, XLOOKUP features for Excel, full dark mode support and performance improvements. Support for retail versions of Office 2021 will end on October 13, 2026; unlike older versions of Office, there is no extended support period.


Visual refresh designed with clean monoline iconography in mind
New stock media content
Microsoft Search bar in all apps for general search queries
Performance improvements
Updated Draw Tab with new Point Eraser, Ruler, and Lasso additions
Support for OpenDocument format 1.3
Sketched style outline option for shapes
Addition of a Hex color value box when picking colors

 


CPU: 1GHz dual-core processor
GPYU: DirectX 9 or higher with WDDM 2.0 or higher
Memory: 4GB RAM
Storage: 4GB of available space
Display: 1280×768 screen resolution
Browser: Current version of Internet Explorer, Microsoft Edge, Safari, Chrome, or Firefox
.NET version: Some features require .NET 4.6 or higher
Other: Some Outlook features require Microsoft Edge WebView2

 


نحوه استفاده از کرک:
• ابتدا آنتی ویروس و فایروال سیستم را Disable کنید.

• سپس فایل KMS را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

• بر روی فایل KMS VL ALL راست کلیک کنید و آن را با حالت administrator اجرا کنید.

• سپس یک صفحه CMD برای شما اجرا میشود. برای فعال سازی، عدد 1 را کلیک کنید.

• در آخر با یک صفحه آبی مواجه میشوید. سپس زمانی که با پیام Press any key to continue مواجه شدید. Enter را کلیک کنید تا نرم افزار بسته شود. اکنون ویندوز و آفیس شما کرک شده میباشد . 

 

حجم فایل : 3.5 GB 

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.