مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

دانلود نرم افزار Omnipeek Enterprise

Omnipeek قدرتمندترین تحلیلگر پروتکل شبکه در جهان است که بیش از 1000 پروتکل را برای عیب یابی و عیب یابی سریع شبکه در هر جایی که مشکلات شبکه رخ دهد رمزگشایی می کند.

Omnipeek یک ابزار نرم افزار تحلیلگر بسته از Savvius (که قبلا WildPackets) یک شرکت LiveAction است، برای عیب یابی شبکه و تجزیه و تحلیل پروتکل است.

این به دلیل توسعه پذیری شناخته شده است، از یک رابط برنامه نویسی کاربردی (API) برای پلاگین ها پشتیبانی می کند. Omnipeek دارای APIهایی در قسمت جلویی برای اتوماسیون، در قسمت پشتی برای تجزیه و تحلیل، و همچنین مکانیسم های دیگری برای گسترش و بهبود برنامه است. بیش از 40 پلاگین برای پلتفرم Omnipeek وجود دارد.

Omnipeek چیزی بیش از مجموعه ای از تجزیه و تحلیلگر بسته های ارسالی یک شبکه است. Omnipeek با بهترین روش تجزیه و تحلیل شبکه کیفیت عملکرد شبکه را بهبود میبخشد. نرم افزار Omnipeek،با تجزیه و تحلیل های دقیق و کاربردی به مهندسان IT کمک میکند تا بتوانند بهترین تصمیمات را در مورد سرعت شبکه، عملکرد برنامه و امنیت شبکه بگیرند. در مجموع، Omnipeek Enterprise 10.0.1 یکی از بهترین نرم افزارها برای آنالیز شبکه و سیستم های شماست دستگاه شما است که توسط کمپانی SAVVIUS ارائه شده است.

The system requirements for Omnipeek :

Windows 10, Windows 8.1 64-bit, Windows 7 64-bit, Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2008 R2 64-bit
 

The following system is recommended for Omnipeek:

Intel Core i3 or higher processor
4 GB RAM
40 GB available hard disk space
نکته:
عواملی که به عملکرد برتر نرم افزار کمک می کنند عبارتند از CPU با سرعت بالا، تعداد پردازنده ها، مقدار RAM،  RAID 0 و فضای اضافی هارد دیسک که برای ذخیره فایل ها و گزارشات که قصد مدیریت آنها را دارید لازم است. 
Post Views: 48