مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

معرفی نرم افزار PaperCut MF 18.2.0

download Papercut MF

PaperCut NG/MF یک سیستم مدیریت پرینتر است که برای نظارت و کنترل یکپارچه منابع شما با استفاده آسان از ابزارهای اداری و کاربری طراحی شده است که می تواند به طور ایمن از هر نقطه در شبکه و از طریق مرورگر وب قابل دسترسی باشد.

PaperCut NG / MF برای نظارت و کنترل یکپارچه پرینتر های شما با ابزارهای مدیریتی و کاربری آسان طراحی شده است که می تواند به طور ایمن از هر نقطه از شبکه و از طریق مرورگر وب قابل دسترسی باشد.

این نرم افزار کارآمد میتواند راه آسانی برای نظارت و مدیریت خودکار کپی و چاپ در سازمان شما است که به شما امکان کنترل هزینه ها را می دهد. PaperCut MF درخواست های پرینت را در سرور پرینتر بررسی می کند و آنها را تجزیه و تحلیل می کند و قوانینی را برای اعمال قوانینی که شما برای پرینتر ایجاد کردید اعمال می کند. همچنین PaperCut NGبه کاربران اجازه می دهد از هر دستگاه تلفن همراهی که در اختیار دارند چاپ کنند. مهم نیست سیستم عامل، مکان آنها، فرمت فایل یا مارک چاپگر چه چیزی باشد. PaperCut MF راه حل های ساده ای برای حل همه این موارد دارد.

مدیریت پرینتر در سازمان ها و شرکت ها اغلب در طول زمان به طور چشمگیری تغییر می کند. PaperCut NG/MF برای انعطاف پذیری و صرفه جویی طراحی شده است و می تواند برای رفع نیازهای مدیریت چاپ شما در حال حاضر و آینده راه اندازی شود.از دانشگاه‌ها با پرینتر هایی که بیش از 100000 کاربر را پشتیبانی می‌کنند تا سازمان‌های کوچک‌تر که چاپ را برای کمتر از 50 کاربر روی 3 یا 4 پرینتر دنبال می‌کنند، استفاده می‌شود. اگر به نظارت و گزارش‌گیری ساده نیاز دارید، می‌توانید ویژگی‌های قدرتمندی را راه اندازی کنید که شامل قیمت‌گذاری متفاوت، مسدود کردن فیلترها و کنترل برنامه‌ای از طریق API و اسکریپت است.

در آخر میتوان با جرئت گفت نرم افزار PaperCut NG یکی از بهترین نرم افزارهای مانیتورینگ پرینتر در شبکه و اعمال محدودیت های مد نظر بر روی کاربران و پرینتر ها میباشد . این نرم افزار میتواند کمک بسیار زیادی در به حداقل رسوندن هزینه تعمیر، نگهداری، شارژ دستگاهای پرینتر بکند و همچنین گزارش های بسیار کاملی از نحوه کاربرد پرینت در شبکه به شما ارائه میدهد.

برخی از امکانات نرم افزار  PaperCut NG:

نظارت بر کلیه فعالیت های بر روی پرینتر

نظارت قابل مشاهده فعالیت و ردیابی هزینه

ایجاد کاربر و ساخت پروفایل برای هر کاربر

علاوه بر این PaperCut NG/MF مجموعه ای از ابزارها را برای مدیریت چاپگرها در اختیار SysAdmins قرار می دهد، از جمله:

ثبت و گزارش دقیق

اعلان خطاهای پرینتر

نحوه کرک نرم افزار: 

کرک این نرم افزار توسط تیم دیجی بوی با مشقت بسیار زیاد انجام شده و جا داره از زحمات ایشان تشکر کنیم.

نرم افزار رو حالت Standard Primary نصب میکنید و در انتها تیک گزینه open application and complete configuration رو بردارید و پس از نصب کامل از اجرای اون خودداری کنید. سه تا سرویس PaperCut رو از قسمت Services ویندوز Stop کنید. Patch رو در محل نصب شده داخل پوشه \server\lib کپی کنید و بصورت Run as administrator اجراش کنید. پس از عملیات Patch سرویس های نرم افزار رو اجرا کنید.

حجم نرم افزار: 361 مگابایت

لینک های دانلود

Post Views: 127