مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

print-manager

Print Manager Plus 2010 یک نرم افزار پیشرفته است که برای کمک به شما برای مدیریت چاپ و پرینت طراحی شده است. شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید پرینتر ها و کاربران مربوط به یک شبکه را مدریت کنید. نرم افزار Print Manager از با استفاده از قابیلیت مایکروسافت یعنی Active Directory، به شما کمک میکند تا با استفاده از Domain بتوانید پرینتر های شبکه را مدیریت کنید. Print Manager Plus یک محصول مدیریت چاپ مبتنی بر نرم افزار است.
Print Manager Plus برای هر گروه کاری ، شبکه یا شرکتی طراحی شده است. اگر شما یک کسب و کار کوچک با تنها 2 چاپگر یا یک کسب و کار با 100 کاربر یا یک شرکت کامل با چندین مکان و هزاران کاربر و چاپگر هستید ، Print Manager Plus را می توان به راحتی نصب و مدیریت کرد.

رابط کاربری گرافیکی مشابه XP
این برنامه یک طرحی از مایکروسافت XP را نشان می دهد که در آن می توانید کارهای گروه بندی شده در پنل ها مشاهده کنید. این نرم افزار دارای یک محیط کارآمد برای نظارت بر صورتحساب مشتری ، پرینترها و گزارشات میباشد. نرم افزار مدیریت چاپ که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. Print Manager Plus توسط سازمان های دولتی ، مدارس و شرکت ها در بیش از 10،000 سرور چاپ در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
Print Manager Plus 2010 به شما اجازه مدیریت چند کاربر و تعیین محدودیت برای هر یک را می دهد.
شما ممکن است چاپ را بر اساس تعداد صفحات ، عنوان ، نسخه های رنگی یا سیاه و سفید ، روز/ساعت ، تعداد کپی ها و رد کنید. محدودیت های این نرم افزار مدیریت پرینت می تواند برای چندین کاربر اعمال شود.

Print Manager Plus 2010 به شما امکان می دهد تا صورتحساب کاربران را مشاهده کنید. اطلاعات دقیق هر پرینتر را مشاهده کنید (به عنوان مثال نوع پرینتر، هزینه هر صفحه، تعداد صفحات) و با انتخاب نوع پرینتر ، مورد انتخاب شده را پیکربندی کنید.

یک ابزار کلی کارآمد

در مجموع ، Print Manager Plus 2010  به شما در کاهش هزینه های چاپ ، تولید گزارش ها و نمودارهای جامع و همچنین تأیید چاپ ، ایجاد محدودیت برای کاربران و … کمک میکند. در قسمت پایین میتوانید این نرم افزار را دانلود کنید. با ما همراه باشید. 

Post Views: 42