مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

Rumpus Pro 8.1.11.1 یک نرم افزار کارآمد و قابل اعتماد برای راه اندازی یک سرور FTP اختصاصی میباشد. این سرور FTP برای سایر کاربران از طریق مرورگرهای وب یا حساب های FTP قابل دسترسی است و آنها می توانند فایل های خود را در حساب های اختصاصی خود دانلود و آپلود کنند. Rumpus نرم افزاری پیچیده و در عین حال کاربری آسان است که به هر کاربری اجازه می دهد تا به راحتی سرور FTP خود را بر روی رایانه تنظیم کند تا سایر کاربران شبکه بتوانند فایل های خود را مدیریت کنند. کاربران یک شبکه میتوانند فایل‌ها را مستقیماً در یک محیط امن و کنترل‌شده شما آپلود کنند. 

نرم افزار Rumpus از FTP، FTPS، WebDAV، SFTP و یک رابط انتقال فایل وب کاملاً قابل تنظیم پشتیبانی می‌کند و تبادل امن فایل‌ها را با هر کسی و در هر مکان آسان می‌کند. از آنجایی که نرم افزار Rumpus سروری است که شما در شبکه خود اجرا می کنید(نه یک سرویس ابری)، داده های شما کاملاً تحت کنترل شما باقی می ماند. Rumpus که بر اساس استانداردهای رمزنگاری شده ساخته شده است و از هر پروتکل اصلی انتقال فایل امن، از جمله HTTPS، FTPS و SFTP پشتیبانی می کند.

نحوه کرک: ابتدا نرم افزار را اجرا کنید، اما آن را اجرا نکنید. فعال ساز را در حالت Run as Administrator اجرا کنید. Auto Patch رو اعمال کنید، نرم افرارو یکبار باز و بسته کنید و Serial Number و Validation Code رو وارد کنید.

تغییرات و بهبود های نسخه Rumpus Pro 8.1.11.1: 

بهبود عملکرد اتصالات امن TCP/IP
برای انتقال هایی که از پروتکل MassTransit TCP/IP Secure استفاده می کنند، سرعت انتقال تا 100 مگابیت بر ثانیه افزایش یافته است.
مشکل امنیتی رفع شد.
یک آسیب پذیری امنیتی در MassTransit Web شناسایی و اصلاح شد.

Post Views: 27