مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

دانلود نرم افزار Splunk Enterprise 7.2.6

دانلود نرم افزار Splunk Enterprise 7.2.6

نرم افزار Splunk ، تحت مالکیت یک شرکت فناوری آمریکایی است که نرم افزاری را برای جستجو ، نظارت و تجزیه و تحلیل داده های تولید شده توسط ماشین از طریق یک رابط به سبک وب تولید می کند.

Splunk به سازمان ها کمک می کند تا از داده های سرور پزدازش و آنالیز کنند. این نرم افزار امکان مدیریت کارآمد برنامه ها، مدیریت عملیات فناوری اطلاعات ، نظارت بر امنیت را فراهم می کند. در Splunk موتوری وجود دارد که داده های بزرگ را جمع آوری ، فهرست بندی و مدیریت می کند. این برنامه می تواند هر روز ترابایت داده یا بیشتر را با هر فرمت مدیریت کند. به سادگی می توان داده ها را در Splunk ریخت و بلافاصله تجزیه و تحلیل را شروع کرد.

Splunk از داده های ماشین برای شناسایی الگوهای داده، ارائه معیارها ، تشخیص مشکلات و ارائه اطلاعات برای عملیات تجاری استفاده می کند. Splunk یک فناوری افقی است که برای مدیریت برنامه ، امنیت و سازگاری ، و همچنین تجزیه و تحلیل تجارت و وب استفاده می شود.

مزیت اصلی Splunk این است که از فهرست ها برای ذخیره داده ها استفاده می کند. بنابراین نیازی به پایگاه داده جداگانه برای ذخیره اطلاعات خود ندارد.
Splunk برای نظارت و جستجو از طریق داده های بزرگ استفاده می شود. این ابزار می تواند الگوهای داده را تشخیص دهد، معیارهایی را ایجاد کند و به تشخیص مشکلات ، برای چالش های تجاری مانند مدیریت فناوری اطلاعات ، امنیت و انطباق کمک کند.

Splunk را می توان روی یک لپ تاپ واحد نصب و راه اندازی کرد. این ابزار داده ها را جستجو ارائه می دهد که امکان جمع آوری و نمایه سازی داده های ماشین را در زمان واقعی از هر شبکه ، مرکز داده یا محیط IT فراهم می کند.

آموزش کرک نرم افزار:
• نرم افزار رو نصب میکنید اما آن را اجرا نکنید.
• فایل های Dll رو در مسیر C:\Program Files\Splunk\bin کپی میکنید، دسترسی نرم افزار رو به سایت های زیر محدود میکنید :


https://www.splunk.com
https://quickdraw.splunk.com
https://splunkcommunities.force.com
https://e1345286.api.splkmobile.com


• CMD رو بصورت Run as administrator اجرا کنید و دستورات زیر رو بزنید:

net stop splunkd
net start splunkd

• اگر سرویس های نرم افزار اجرا نشد سیستم رو ریستارت کنید. به سیستم لاگین میکنید و از منوی Setting و لایسنس ، لایسنس موجود تو فایل (SplunkEnterprise.lic) رو بهش اضافه کنید

228 مگابایت

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 118