دانلود نرم افزار Splunk Enterprise v8.0.5

مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

دانلود نرم افزار Splunk Enterprise v8.0.5

Splunk Enterprise 8.0.5
 
نرم افزار Splunk ، تحت مالکیت یک شرکت فناوری آمریکایی است که نرم افزاری را برای جستجو ، نظارت و تجزیه و تحلیل داده های تولید شده توسط ماشین از طریق یک رابط به سبک وب تولید می کند.
 
Splunk به سازمان ها کمک می کند تا از داده های سرور پزدازش و آنالیز کنند. این نرم افزار امکان مدیریت کارآمد برنامه ها، مدیریت عملیات فناوری اطلاعات ، نظارت بر امنیت را فراهم می کند. در Splunk موتوری وجود دارد که داده های بزرگ را جمع آوری ، فهرست بندی و مدیریت می کند. این برنامه می تواند هر روز ترابایت داده یا بیشتر را با هر فرمت مدیریت کند. به سادگی می توان داده ها را در Splunk ریخت و بلافاصله تجزیه و تحلیل را شروع کرد.
 
Splunk از داده های ماشین برای شناسایی الگوهای داده، ارائه معیارها ، تشخیص مشکلات و ارائه اطلاعات برای عملیات تجاری استفاده می کند. Splunk یک فناوری افقی است که برای مدیریت برنامه ، امنیت و سازگاری ، و همچنین تجزیه و تحلیل تجارت و وب استفاده می شود.
 
مزیت اصلی Splunk این است که از فهرست ها برای ذخیره داده ها استفاده می کند. بنابراین نیازی به پایگاه داده جداگانه برای ذخیره اطلاعات خود ندارد.
Splunk برای نظارت و جستجو از طریق داده های بزرگ استفاده می شود. این ابزار می تواند الگوهای داده را تشخیص دهد، معیارهایی را ایجاد کند و به تشخیص مشکلات ، برای چالش های تجاری مانند مدیریت فناوری اطلاعات ، امنیت و انطباق کمک کند.
 
Splunk را می توان روی یک لپ تاپ واحد نصب و راه اندازی کرد. این ابزار داده ها را جستجو ارائه می دهد که امکان جمع آوری و نمایه سازی داده های ماشین را در زمان واقعی از هر شبکه ، مرکز داده یا محیط IT فراهم می کند.
 
با دانلود نرم افزار Splunk Enterprise شما به نرم افزاری دسترسی پیدا خواهد کرد که این داده ها را برای شما جمع آوری کرده، مانیتور کرده و به آنالیز داده ها بپردازید. این نرم افزار این قدرت را به شما می دهد تا به طور کامل زیرساخت را آنالیز کرده و به پیش بینی رفتار در آینده بپردازیم. 
به عنوان مثال با بررسی استفاده از ترافیک در زمان های قبل می توانید با استفاده از این نرم افزار ترافیک آینده را نیز پیش بینی کنید. در یک جمله می توان گفت با استفاده از نرم افزار اسپلانک می توانید داده ها را جمع آوری کرده و به آنالیز آن ها برای تداوم کسب و کار خود بپردازید.
 
 
 
 
برای مشاهده نرم افزار های بیشتر بر روی لینک کلیک کنید . 
 

امکانات و ویژگی های Splunk:
جمع آوری و ایندکس داده ها تقریبا از هر منبع داده ای
جستجوی قدرتمند
آنالیز جامع و بصری کردن داده های مختلف از طریق چارتها و نمودارهای متنوع
رابط کاربری ساده و توانمند
امکان فیلتر کردن داده های مختلف (مناسب برای داده هایی با حجم زیاد)
قابلیت چند کاربری برنامه (می توان چندین کاربر با یوزر و پسورد مجزا و سطوح دسترسی جداگانه تعریف کرد)
و …

 
 
 
Platform: Windows
 
Minimum supported hardware capacity
Intel Nehalem CPU or equivalent at 2 GHz, 2 GB RAM
 
Recommended hardware capacity
Windows platforms 2x six-core,
2+ GHz CPU, 12 GB RAM,
RAID 0 or 1+0,
with a 64 bit OS installed. 
 
 
نرم افزار رو نصب میکنید ، در پایان کار اجراش نمیکنید ، سرویس های نرم افزار رو Stop میکنید ، فایل splunkd رو در مسیر C:\Program Files\Splunk\bin کپی میکنید 
 

حجم فایل : 263 MB

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.