مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

معرفی و دانلود نرم افزار Veritas Backup Exec 20.3

با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت فرکیان تک. امروز برای شما عزیزان یکی از نسحه های نرم افزار Veritas backup Exes آماده کرده ایم. یعنی نسخه 20.3. این نسخه در تاریخ 2018-10-23 منتشر شده. 

نرم افزار Veritas Backup Exec یک محصول نرم افزاری برای حفاظت از داده است که برای مشتریانی طراحی شده که محیط فیزیکی و مجازی مختلط دارند . سیستم عامل های قابل پشتیبانی این نرم افزار شامل VMware و Hyper-V مجازی سازی ، سیستم عامل های ویندوز و لینوکس ، Amazon S3 ، Microsoft Azure و ذخیره سازی ابری Google و سایر موارد است. کلیه عملیات مدیریت و پیکربندی با یک رابط کاربری واحد انجام می شود.
Backup Exec دارای یک فرآیند نصب خودکار است. 
Backup Exec قابلیت پشتیبان گیری و بازیابی را برای سرورها ، در سراسر شبکه را فراهم می کند. نرم افزار Backup Exec، داده ها ، برنامه ها ، پایگاه های داده، بر روی یک سرور بکاپ گیری می کند. نسخه های فعلی نرم افزار از مایکروسافت ، VMware و لینوکس پشتیبانی می کنند.

مزایای نرم افزار Backup Exec:
محافظت از پروسه پشتیبان گیری و سرور پشتیبان در برابر حملات خارجی.
امنیت بالا در مقابل باج افزار ها.
از تمام داده های خود محافظت کنید.
Veritas نسبت به Veeam از 3 پتابایت اطلاعات بیشتری محافظت می کند.
پشتیبان گیری برای تجارت مدرن. حفاظت از داده های مدرن شما را قادر می سازد تا همگام باشید و به تقاضاهای رو به رشد تحول دیجیتالی پاسخ دهید.
بازیابی و بکاپ گیری سریع Backup Exec 80٪ سریعتر از رقبا است.

امکانات جدید نرم افزار Veritas Backup Exec 20.3:

پشتیبانی از Windows Server 2019

با GDPR، کاربران نرم افزار Backup Exec اکنون می‌توانند دسترسی به برخی از موارد بکاپ گیری را برای حفظ حریم خصوصی و الزامات یک سازمان را مسدود کنند. با GDPR Guard، کاربران می توانند لیستی از موارد مسدود شده را که دیگر نباید با استفاده از Backup Exec مشاهده یا بازیابی شوند، مشخص کنند.

یکاپ گیری از دیسک های ماشین مجازی VMware، توسط کاربران. اکنون می توانید انتخاب کنید که در هنگام بکاپ گیری از ماشین های مجازی VMware کدام دیسک های مجازی را انتخاب یا حذف کنید. این ویژگی فقط برای ماشین های مجازی که روی VMware vSphere میزبانی می شوند، قابل اجرا میباشد.

از آنجایی که این نرم افزار در سال 2018 منشتر شده است ما برای شما فایل های spp یا بروز رسانی این نسخه را قرار میدهیم تا بتونید نرم افزار خود را بروزرسانی کنید. 

برای کرک نرم افزار تمامی سرویس های نرم افزار رو Stop میکنید و فایل Registry رو اجرا میکنید و مجدداً سرویس ها رو استارت کنید.

حجم نرم افزار: 1.9 گیگابایت

ححم فایل های بروزرسانی (SPP):

Patch 3.0 1188-1863: 533 MB

Patch 3.0 1188-1865: 372 MB

 

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 139