مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

نرم افزار Vcenter Server محصول کمپانی بزرک VMware میباشد. VMware vCenter Server platform یک بستر متمرکز و قابل توسعه برای مدیریت زیرساخت های مجازی را فراهم می کند. vCenter Server محیط های VMware vSphere را مدیریت می کند و به مدیران IT کنترل ساده و خودکار بر محیط مجازی می دهد تا زیرساخت ها با اطمینان ارائه شود.  VMware vCenter Server یک نرم افزار مدیریت سرور پیشرفته است که یک پلتفرم متمرکز برای کنترل محیط های VMware vSphere شما فراهم می کند.

VMware vCenter Server تعدادی از وظایف را انجام می دهد.برای مثال شما چندین سرور ESX و ESXi و ماشین های مجازی (VM) را از طریق یک کنسول مدیریت کند. یک نمونه از سرور vCenter می تواند حداکثر 1000 میزبان ، 10 هزار ماشین مجازی فعال و 15 هزار ماشین مجازی ثبت شده را پشتیبانی کند. 

نسخه ای که امروز برای شما عزیزان آماده کردیم نسخه 6.0 میباشد. این نسخه در تاریخ 10/09/2015 با بیلد نامبر 3040890 معرفی شد.

بهبود برنامه CEIP: برنامه CEIP اطلاعاتی را در اختیار VMware قرار می دهد که به VMware امکان می دهد محصولات و خدمات VMware را بهبود بخشد و مشکلات را برطرف کند. 

اخرین تغییرات این نسخه: 

پشتیبانی از SSLv3: پشتیبانی از SSLv3 که به طور پیش فرض غیرفعال شده است.
احراز هویت vCSA
Hybrid Cloud Manager: Hybrid Cloud Manager برای vSphere به روز شده است و مستقیماً از صفحه اصلی vSphere Web Client قابل دسترسی است.
قابلیت همکاری FT-vSAN: vSAN و FT با هم کار می کنند.
رابط کاربری مدیریت: دارای رابط کاربری جدید که با HTML5 نوشته شده است. برای مشاهده Release Note این نسخه، بر روی این لینک کلیک کنید. 

  •  
Post Views: 34