مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

VMware Workstation 14 یکی از قدرتمندترین نرم افزار ها در زمینه مجازی سازی ویندوز و لینوکس میباشد. شما با استفاده از این نرم افزار مجازی سازی میتوانید به طور همزمان چندین سیستم عامل بر روی نرم افزار Vmware نصب کنید .البته باید به قدرت پردازش سخت افزار سیستم خود را در نظر بگیرید. این نرم افزار بر روی سیتم عامل های ویندوز و لینوکس نصب و اجرا میشود. شما با استفاده از این برنامه میتوانید چندین ماشین مجازی بسازید و هر ماشین مجازی را برای نصب یک سیستم عامل مشخص اختصاص دهید. برای مثال میتوانید بر روی نرم افزار مجازی سازی vmware یک یا چندین سیستم عامل ویندوز سرور، لینوکس، ویندوز (۱۰،۸،۷،xp) یا … را نصب کنید. تمام سیستم عامل هایی که شما به طور مجازی بر روی لپ تاب یا pc خود نصب میکنید از منابع سخت افزاری شما استفاده میکنند. در نتیجه هرچه سیستم سخت افزاری شما قوی تر و به روزتر باشد، شما میتوانید سیستم عامل های بیشتری بر روی نرم افزار Vmware نصب و اجرا کنید.

VMware Workstation Pro متخصصان فنی را قادر می‌سازد تا با اجرای چندین سیستم عامل ویندوز ، لینوکس و سایر سیستم‌عامل‌ها به طور همزمان بر روی یک رایانه، نرم‌افزار را آزمایش، نمایش و استقرار دهند.

شما می توانید محیط های سرور، دسکتاپ و تبلت را در یک ماشین مجازی تکرار کنید و چندین هسته پردازنده، گیگابایت حافظه اصلی و حافظه گرافیکی را به هر ماشین مجازی اختصاص دهید.

در نظر داشته باشید که از فایل Keygen موجود در پوشه دانلودی میتوانید نرم افزار را رجیستر کنید. 

تغییرات VMware Workstation 14.0.0:

همانطور که میدانید، VMware Workstation Player یک نرم افزار مجازی سازی دسکتاپ  است که سیستم عامل دیگری را روی همان رایانه اجرا می کند. VMware Workstation Player یک رابط کاربری ساده، پشتیبانی بی نظیر از سیستم عامل و قابلیت حمل در سراسر اکوسیستم VMware ارائه می دهد. نسخه 14.0.0 با تغییرات قابل توجهی مواجه بوده است. 

System Requirements
  • A compatible 64-bit x86/AMD64 CPU launched in 2011 or later *
  • 3GHz or faster core speed.
  • 2GB RAM minimum/ 4GB RAM or more recommended.

نکته: این نسخه تنها از CPU هایی پشتیبانی میکند که از سال 2011 به بعد معرفی شده اند. به جز:

پردازنده های اتم اینتل بر اساس معماری ریز «Bonnell» 2011 (مانند Atom Z670/Z650؛ Atom N570)

سیستم‌هایی که از پردازنده‌های اتم اینتل بر اساس ریزمعماری سالتول 2012 استفاده می‌کنند (مانند Atom S1200، Atom D2700/D2500، Atom N2800/N2600.

سیستم‌هایی که از پردازنده‌های AMD مبتنی بر معماری‌های ریز «Llano» و «Bobcat» استفاده می‌کنند (مثلاً با نام‌های رمز «Hondo»، «Ontario»، «Zacate»، «Llano»)

New Feathers: 

  • New CPU enablement
  • Network Latency simulation
  • Secure Boot
  • Virtual NVMe support
  • New GTK+ 3 based UI for Linux
  • Native OVF support
Post Views: 82