دانلود نرم افزار VMware Workstation Pro 16

دانلود نرم افزار VMware Workstation Pro 16

معرفی نرم افزار VMware Workstation Pro 16

 

VMware Workstation

 

VMware Workstation pro 16 یکی از قدرتمندترین نرم افزار ها در زمینه مجازی سازی ویندوز، لینوکس میباشد.شما با استفاده از این نرم افزار مجازی سازی میتوانید به طور همزمان چندین سیستم عامل بر روی نرم افزار Vmware نصب کنید .البته باید به قدرت پردازش سخت افزار سیستم خود را در نظر بگیرید. این نرم افزار بر روی سیتم عامل های ویندوز و لینوکس نصب و اجرا میشود.شما با استفاده از این برنامه میتوانید چندین ماشین مجازی بسازید و هر ماشین مجازی را برای نصب یک سیستم عامل مشخص اختصاص دهید. برای مثال میتوانید بر روی نرم افزار مجازی سازی vmware یک یا چندین سیستم عامل ویندوز سرور، لینوکس، ویندوز (۱۰،۸،۷،xp) یا … را نصب کنید. تمام سیستم عامل هایی که شما به طور مجازی بر روی لپ تاب یا pc خود نصب میکنید از منابع سخت افزاری شما استفاده میکنند. در نتیجه هرچه سیستم سخت افزاری شما قوی تر و به روزتر باشد، شما میتوانید سیستم عامل های بیشتری بر روی نرم افزار Vmware نصب و اجرا کنید. جهت دانلود نرم افزار VMware Workstation pro 16 بر روی لینک دانلود پایین صفحه کلیک کنید.

فعال کردن نرم افزار: در هنگام نصب vmware یک پنجره برای شما باز خواهد شد که از شما لایسنس یا همان کد فعال سازی را میخواهد.در فایل نصبی که دانلود کردید یک فایل document به نام sn.txt وجود دارد. فایل را باز کنید و یکی از لایسنس هارا را کپی و در قسمتی که از میخواهد لایسنس را وارد کنید، Paste کنید. میتوانید فایل حاوی لایسنس را در پایین صفحه به صورت جداگانه دانلود کنید.

vmware license

برای دانلود نرم افزار VMware Workstation 15.5 (نسخه قدیمی) بر روی این لینک کلیک کنید

 

تصاویری از محیط نرم افزار VMware Workstation pro 16

 

VMware Workstation
نصب ویندوز ۷ بر روی نرم افزار مجازی سازی Vmware

 

VMware Workstation
نصب سه سیستم عامل ویندوز ۱۰ بر روی نرم افزار مجازی سازی VMware

 

VMware Workstation
نصب سیستم عامل ویندوز ۱۰ بر روی نرم افزار مجازی سازی VMware

 

Password: farkiantech.com

محمد امین مکارم

مطالب مرتبط

1 دیدگاه برای دانلود نرم افزار VMware Workstation Pro 16

    سبحان :

    سلام من آموزش رایگان میکروتیک شما رو دنبال می کنم ولی کیفیت پایین فیلم ها قابلیت بهره برداری ندارم اگه کیفیت بهتری دارید ممنون میشم

      سلام دوست عزیز سپاس در تلگرام یا youtube فرکیان تک میتوانید کلیپ ها را با کیفیت عالی دانلود کنید کیفیت پایین کلیپ ها به دلیل سرعت پایین اینترنت است .

نظر: