مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

دانلود Web Log Storming Pro 3.2

با سلام خدمت همراه کنندگان فرکیان تک. امروز یک نرم افزار برای شما آماده کردهیم که با اون میتونید لاگ های وب سرور خودتون رو دریافت کنید.
Web Log Storming یک نرم افزار تحلیلگر Web Log مبتنی بر دسکتاپ ویندوز است. کل جدید مفهوم تحلیل لاگ آن را به وضوح از هر تحلیلگر لاگ وب دیگری متفاوت می کند.
Web Log Stormingگزارشات وب سایت را به صورت دقیق را نمایش می دهد. آمار و نمودارها و تحلیل گزارش های دقیق از فعالیت بازدید کنندگان وب سایت شما، تنها با یک کلیک ماوس فاصله دارد. گزارشاتی مانند بازدیدهای صفحه، دانلودها و . . .
شما می توانید بیاموزید که کاربران وب سایت شما از کدام کشورها مراجعه کرده اند و از چه سیستم عامل و مرورگری استفاده میکنند. با این نرم افزار شما متوجه خواهید شد که چگونه از پهنای باند شما استفاده می شود و چه مقدار
زمانی کاربران در سایت شما خواهند بود. همچنین میتوانید مشاهده کنید که در وب سایت شما، کدام صفحات و مطالب پربازدیتر خواهد بود.
در آخر شما میتوانید به سرور FTP یا HTTP متصل شوید و فایل های گزارش را را به طور خودکار دانلود کنید.بعد از نصب نرم افزار میتونید اونو با Keygen رجیستر کنید.

جهت آشنایی بیشتر با این نرم افزار، بر روی این لینک کلیک کنید. با ما همراه باشید

Post Views: 72