مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم


با سلام خدمت تمامی دنبال کنندگان وب سایت فرکیان تک. امروز برای شما عزیزان ویندوز8.1، محصولی ازکمپانی مایکروسافت میباشد.

پس از موفقیت ویندوز 7، مایکروسافت برای حفظ این جایگاه باید تلاش زیادی می کرد و با ظهور انواع دستگاه های موبایل با صفحه نمایش لمسی یا همان ویندوز فون لازم بود ویندوز را برای آنها بهینه سازی کند. سرانجام در اواسط سال 2012، ویندوز 8 و بعد از آن ویندوز 8.1 (ویندوز 8.1 MSDN) برای رفع نیازهای کاربران معرفی شدند.

مایکروسافت در این نسخه از ویندوز از زبان طراحی و رابط کاربری جدیدی استفاده کرد که در ابتدا با نام Metro شناخته می شد و سپس به دلیل شکایت شرکت آلمانی Metro AG به صورت غیر رسمی به Modern و Windows 8 تغییر نام داد. ویژگی اصلی این رابط حذف منوی سنتی استارت ویندوز و جایگزینی صفحه و محیط جداگانه به جای آن بود.

هدف اصلی این رابط کاربری بهینه سازی شده، برخورداری از امکانات بیشتر برای کاربرانی بود که از دستگاه های تلفن همراه مانند تبلت های ویندوزی استفاده می کردند. اما ظاهرا مایکروسافت فراموش کرده بود که طیف وسیعی از کاربران ویندوز همچنان کاربران دسکتاپ هستند و به همین دلیل با استقبال خوبی مواجه نشد و مایکروسافت تصمیم گرفت نگاهی به این کاربران و همچنین سایر مشکلات ویندوز 8 داشته باشد. یک به‌روزرسانی کامل برای نسخه جدید ویندوز 8 منتشر کنید، که در نهایت در اواخر سال 2013 منتشر شد. Windows Blue یا Windows 8.1.

در بهار 2014، مایکروسافت به روز رسانی دیگری برای ویندوز 8.1 (ویندوز 8.1 MSDN) منتشر کرد تا رضایت بیشتر کاربران دسکتاپ ویندوز را جلب کند. پس از راه اندازی این نسخه از ویندوز 8.1، کاربر مستقیماً به صفحه دسکتاپ هدایت می شود (ویژگی که به طور پیش فرض در نسخه اصلی ویندوز 8.1 وجود نداشت). همچنین برخی تغییرات برای استفاده بهتر و کارآمدتر از دسکتاپ ، ماوس و صفحه کلید اعمال شده است.

نحوه استفاده از کرک:

ابتدا آنتی ویروس و فایروال سیستم را Disable کنید.

• سپس فایل KMS را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

v بر روی فایل KMS VL ALL راست کلیک کنید و آن را با حالت administrator اجرا کنید.

سپس یک صفحه CMD برای شما اجرا میشود. برای فعال سازی، عدد 1 را کلیک کنید. 

در آخر با یک صفحه آبی مواجه میشوید. سپس زمانی که با پیام Press any key to continue مواجه شدید. Enter را کلیک کنید تا نرم افزار بسته شود. اکنون ویندوز و آفیس شما کرک شده میباشد. 

کرک ویندوز و کرک آفیس می تواند نسخه های زیر را اکتیو کند :

Windows Vista
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows 10
Office 2012/2013/2016/2019
Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2/2016/2019

Post Views: 53