مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

دانلود نرم افزار cisco packet tracer 6.1 for windows

cisco packet tracer 6.1

 

امروز میخوام آخرین نسخه از این محصول بینظیر شرکت Cisco رو باهاتون به اشتراک بذارم.


Cisco Packet Tracer یک نرم افزار شبیه سازی آموزش یادگیری فناوری شبکه است که ترکیبی منحصر به فرد از تجربیات شبیه سازی تجهیزات شبکه، آشنایی با سناریو های آموزشی ، ارزیابی یک شبکه و . . . را ارائه می دهد.
ویژگی های نوآورانه Packet Tracer به دانشجویان و معلمان کمک می کند تا در یک محیط اجتماعی جذاب و پویا با یکدیگر همکاری کنند، مشکلات را حل کنند و مفاهیم را بیاموزند.

دانشجویان میتوانند با استفاده از این نرم افزار شبیه ساز، به تمام سوالات خود جواب بدهند. هدف اصلی Cisco Packet Tracer کمک به دانشجویان در یادگیری اصول شبکه با تجربه عملی و همچنین توسعه مهارت های خاص فناوری سیسکو است. از آنجایی که پروتکل ها فقط در روش نرم افزاری پیاده سازی می شوند، این ابزار نمی تواند جایگزین روترها یا سوئیچ های سخت افزاری شود. جالب اینجاست که این ابزار نه تنها شامل محصولات سیسکو، بلکه بسیاری از دستگاه های شبکه نیز می شود.


دانشجویان می توانند با استفاده از تجهیزات مجازی و اتصالات شبیه سازی شده به تنهایی یا با همکاری سایر دانشجویان شبکه ها را ساخته، کانفیگ و عیب یابی کنند.
این نرم افزار توسط کمپانی سیسکو با هدف ایجاد شبکه های ساده و پیچیده به صورت شبیه سازی شده ساخته شده است. همانطور که سیسکو معتقد است، بهترین راه برای یادگیری در مورد شبکه انجام آن است.
جالب است بدانید که مهندسان ترجیح می دهند هر پروتکلی را قبل از پیاده سازی، در این نرم افزار آزمایش کنند. همچنین، مهندسانی که مایلند تغییراتی را در شبکه ایجاد کنند، از این نرم افزار استفاده کنند تا ابتدا تغییرات مورد نیاز را آزمایش کنند.

 

 

مزایای Packet Tracer چیست؟

یک محیط یادگیری شبیه سازی و تجسم واقعی را فراهم می کند.
دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا مفاهیم را کشف کنند، آزمایش‌ها را انجام دهند و درک خود را از ساخت شبکه آزمایش کنند
به دانش آموزان و معلمان اجازه می دهد تا شبکه های پیچیده را با استفاده از تجهیزات مجازی طراحی، ساخت، پیکربندی و عیب یابی کنند.

 

برای مشاهده نرم افزار های بیشتر بر روی لینک کلیک کنید .

 

 


Features:
Can be used for CCNA and CCNP training
IPv4 and IPv6 have been shifted as desktop applications.
Can develop skills like decision making and critical thinking.
A new service tab introduced.
Can create networks by utilizing an unlimited number of devices.


New vlans can be created using the config tab or the cli command “interface vlan X”. However, the licence included in the ASA doesn’t allow configuring more than two vlan with nameif (This license does not allow configuring more than 2 interfaces with nameif and without a “no forward” command on this interface or on 1 interface(s) with nameif already configured).

Another limitation is on the physical interfaces which can only be configured in access mode. The command “switchport mode trunk” documented in the ASA configuration guide has not been implemented on the simulated ASA 5505 in Packet Tracer 6.1 .

 

IPSEC tunnels and clientless SSL VPN are supported on ASA 5505 but VTI interfaces or GRE tunnels are not available on this firewall. GRE tunnels have to be terminated on an inside ISR edge router.

 


Minimum System Requirements:
CPU: Intel Pentium III 500 MHz or equivalent
OS: Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Fedora 11, or Ubuntu 8.04 LTS
RAM: 256 MB Free
Storage: 250 MB of free disk space
Display resolution: 800 x 600
Adobe Flash Player
Latest video card drivers and operating system updates.

 


MD5 signature:6c15ef7704442c2f9b001892222b213f

حجم فایل : 166 MB

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 21