مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

دانلود نرم افزار Kerio Connect 9.4.1 Patch 1

Kerio Connect
 
Kerio Connect 9  یک ابزار مدیریت تهدید برای استفاده آسان و جامع است.با Kerio Control میتوانید از شبکه خود در برابر ویروس ها ، بدافزارها و فعالیت های مخرب محافظت کنید. Kerio Control را می توان جایگزینی برای Microsoft Forefront TMG دانست.معمولا جهت استفاده از Kerio control فایل ISO مربوط به آن را بر روی یک سخت افزار مانند PC و … نصب میکنیم. اما توجه داشته باشید که VMware محیط بسیار مناسبی را برای نصب بسیاری از سیستم عامل ها فراهم میکند.
 
 
Kerio Control یک فایروال مدیریت تهدید یکپارچه است که از پیشگیری از نفوذ ، فیلتر محتوا ، گزارش فعالیت ، مدیریت پهنای باند و شبکه خصوصی برخوردار است.نرم افزار کنترل Kerio با حداقل سیستم عامل (مبتنی بر لینوکس) تولید شده است. می توان آن را به راحتی روی اکثر سیستم هایی مانند سرور یا کیس یا بر روی ماشین های مجازی نصب کرد. فایل ISO کریو را می توان از طریق رایت فایل ISO بر روی CD یا دیسک USB نصب کرد. Virtual Appliance یک نسخه مخصوص بسته بندی نرم افزار است که می تواند به راحتی در ESX/ESXi یا Microsoft Hyper-V به کار گرفته شود.
 
پس از نصب، Kerio Control به طور خودکار اینترنت شبکه شما را تشخیص می دهد. برای تشخیص موفقیت آمیز رابط های شبکه ، Kerio Control را قبل از نصب به تجهیزات شبکه مناسب (مانند مودم ، سوئیچ ، نقطه دسترسی و غیره) وصل کنید.با وارد کردن آدرس IP فایروال می توانید از مرورگر وب به مدیریت کامل دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که کامپیوتر شما باید IP هم رنج ip فایروال داشته باشد.
 
 
برای مشاهده نرم افزار های بیشتر  بر روی لینک کلیک کنید
 
 
 
3CX meeting invitations are causing Kerio Connect to crash
Unable to delete emails from public folders with version 9.4
Shared folders with non-ASCII characters sync over ActiveSync regardless of preference
Cannot search contact by phone numbers in webmail
ActiveSync – Timezones are updated incorrectly when events are updated
The filename has escaped characters when using Download All attachments in Kerio Connect Client
Added support for Content-Security-Policy-Report-Only HTTP Header
 
 
Windows Server 2016(1) / 2012 R2 / 2012 / 2008 R2 / 2008 – Small Business Server 2011 / 2008 – Windows 10(2) / 8.1 / 8 / 7 / Vista SP1 – Support for 32-bit and 64-bit versions
 
 آموزش کرک هم  در فایل متنی در پوشه کرک  آوردیم . فایل نصبی بصورت پیش فرض کرک شده نمی باشد .
 
 
 کافیست لایسنس موجود در فایل دانلودی را در نرم افزار اضافه کنید . لایسنس قابلیت بروز رسانی آنلاین دارد اما اگر از سمت شرکت  غیر فعال/بلاک شد میتوانید به سادگی بصورت آفلاین آنتی ویروس را بروز رسانی کنید .

حجم فایل : 186 MB 

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 27