مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

دانلود آفیس 2016

Office 2016 نسخه ای از نرم افزار محبوب Microsoft Office میباشد. این برنامه در 9 جولای 2015 در macOS و در 22 سپتامبر 2015 در Microsoft Windows منتشر شد.
از ویژگی های جدید نسخه Windows می توان به قابلیت ایجاد ، باز کردن ، ویرایش ، ذخیره و به اشتراک گذاری فایل ها در Cloud به صورت مستقیم از روی دسکتاپ ، ابزار جستجوی جدید برای دستورات موجود در Word ، PowerPoint ، Excel ، Outlook ، Access ، Visio و Project اشاره کرد. 
مایکروسافت آفیس 2016 اولین مجموعه ای است که از فرمت گرافیکی برداری SVG پشتیبانی می کند.
مجموعه نرم افزار آفیس یکی ازکاربردی ترین نرم افزار های اداری و آموزشی می باشد که یادگیری وتوانایی استفاده از آن برای هرفرد درمحیط های اداری وسازمانی مشغول به کار است جزو الزامات می باشد. همانطور که میدانید این مجموعه قدرتمند دارای بزارهای گوناگونی برای کارهای اداری می باشد . ابزارهایی ازقبیل ورد ، اکسل ، پاورپوینت ، اکسس وغیره که هرکدام در حیطه خاصی مورداستفاده میباشند. با این ابزار ها میتوانید اسناد و مدارک مربوطه را ایجاد و طبقه بندی و ویرایش کنید.  مجموعه نرم افزار های مایکروسافت آفیس بطور تخصصی جهت رفع نیازهای اداری وسازمانی طراحی وتعریف شده است. البته میتوان از این مجموعه قدرتمند در موارد دیگری از موارد نیزبهره برد. با استفاده از این ابزار قدرتمند قادر خواهید بوددر محیط کاری بازده بیشتر ی داشته باشید وسازمان را روبه جلو حرکت دهید.  در لینک های زیر میتوانید دو نسخه 64 و 32 بیتی office 2016 را برای سیستم عامل ویندوز 10 دانلود و نصب کنید. 

Post Views: 172