مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

معرفی نرم افزار Microsoft SharePoint Server 2019

دانلود نرم افزار Microsoft SharePoint Server 2019

با سلام خدمت تمامی مهندسین عزیز. امروز برای شما یکی از مهمترین پلتفرم های شرکت مایکروسافت رو آماده کردیم که میشه گفت در اداره ها و ارگان های زیادی ازش استفاده میشه. این پلتفرم Sharepoint Server نام داره که اولین بار در سال 2001 راه اندازی و منتشر شد. sharepoint یک پلتفرم سازمانی و مشارکتی مبتنی بر وب است که میتونه با مایکروسافت آفبیس ادغام بشه. این نرم افزار محبوب به عنوان یک سیستم مدیریت اسناد و ذخیره سازی استفاده میشود. البته این نرم افزار کاربرد های زیادی داره که تو هر سازمان به طور قابل ملاحظه ای متفاوت است. جالبه بدونید که به گفته مایکروسافت تا سال 2017 نرم افزار Microsoft Sharepoint حدود 190 میلیون کاربر در سراسر دنیا داشت. به صورت کلی میتوان گفت شیرپورنت یک پلتفرم برای پشتیبانی از همکاری و سیستم مدیریت محتوا است. با استفاده از شیرپوینت، می‌توانید اسناد، فعالیت‌های اجتماعی، داده‌ها و اطلاعات همکار و خودتان را مدیریت کنید. این نرم افزار به کاربران و گروه ها اجازه میده تا یک فضای متمرکز و محافظت شده با رمز عبور برای به اشتراک گذاری اسناد تنظیم کنید. این قابلیت میتونه کمک زیادی به تیم وورک ها کنه. شما میتوانید اسناد را ذخیره، دانلود و ویرایش یا به اشتراک بگذارید. ما برای شما عزیزان نسخه 2019 این نرم افزار سازمانی را آماده کرده ایم.
طبق گفته مایکروسافت، Microsoft Shrepoint Server 2019 نمایانگر نسل جدید Sharepoint میباشد که در فضای ابری (Cloud) متولد شده است. sharepoint server 2019 بر روی همان پلتفرم اصلی شیرپوینت سرور 2016 ساخته شد و مقیاس و عملکردی را که انتظارش را داشتید، علاوه بر تجربیات جدید و مدرن برای کاربران، که هم بصری و هم آشنا هستند، ارائه می‌دهد.

برخی از ویژگی های جدید Sharepoint Server 2019:

New user experiences
Modern sites
Modern pages
Modern lists
Communication sites
Modern libraries
OneDrive for Business
SharePoint Mobile

برای مشاهده سیستم مورد نیاز شیرپورنت سرور، بر روی این لینک کلیک کنید. 

ما برای شما عزیزان لینک دانلود سریال نامبر را قرار داده اینم. لازم به ذکر است که سریال نامبر را با نرم افزار NotePad ++ باز کنید تا فایل به صورت کامل برای شما دوستان عزیز نمایش داده شود. 

حجم نرم افزار: 1.1 گیگابایت

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 151