مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

معرفی نرم افزار SQL Server 2019 Enterprise

دانلود نرم افزار Microsoft Sql Server 2017

با سلام خدمت همراهان همیشگی فرکیان تک. با شما هستیم با نرم افزار Microsoft SQL Server 2019. قبل از دانلود این نرم افزار، بهتر است با آن آشنا شویم.

امروزه بسیاری از مشاغل در سراسر جهان از فناوری برای بهبود کارایی و افزایش سرعت استفاده می کنند. این مشاغل همچنین بیشتر نگران نحوه مدیریت ، ذخیره و استفاده از داده های خود هستند.

Microsoft SQL Server یکی از فناوری های نوآورانه ای است که در نحوه مدیریت داده  انقلابی ایجاد کرده است. با استفاده از این نرم افزار در هر زمان ، کسب و کار شما داده ها و اطلاعات مربوط به، کارکنان ، مشتریان و سایر را خواهد داشت. بسیار مهم است که اطلاعات به راحتی در دسترس باشند اما از دسترسی غیر مجاز در امان بماند.  Microsoft SQL Server برای دستیابی به این اهداف، برای مشاغل و سازمان های مختلف طراحی شده است.

Microsoft SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای است که توسط مایکروسافت توسعه یافته است. به عنوان سرور پایگاه داده ، یک محصول نرم افزاری است که وظیفه اصلی ذخیره و بازیابی داده ها را دارد.

SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده ، از کمپانی مایکروسافت است. این سیستم برای مدیریت و ذخیره اطلاعات ساخته شده است. این سیستم از عملیات تجزیه و تحلیل  پردازش اطلاعات پشتیبانی می کند.

ما برای شما عزیزان نسخه enterprise را آماده کردیم. به دلیل اینکه بیشترین فیچر و سرویس ها رو در خودش داره و برای سازمان ها کاربرد داره.  در این نسخه، تمرکز اصلی بر روی دسترسی پذیری و راحتی کار با دیتا بیس های ابری قرار داده شده است. پیشنهاد میشود این نسخه را بر روی ویندوز سرور 2019 نصب شود. برای مشاهده آخرین تغییرات این نسخه بر روی این لینک کلیک کنید. 

SQL Server requires Super-VGA (800×600) or higher resolution monitor.
InternetInternet functionality requires Internet access (fees may apply).
Memory *Minimum:

Express Editions: 512 MB

All other editions: 1 GB

Recommended:

Express Editions: 1 GB

All other editions: At least 4 GB and should be increased as database size increases to ensure optimal performance.
Processor SpeedMinimum: x64 Processor: 1.4 GHz

Recommended: 2.0 GHz or faster
Processor Typex64 Processor: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon with Intel EM64T support, Intel Pentium IV with EM64T support

1.7 گبگابایت

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 269