مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

Ubunto یک سیستم عامل لینوکس است که به صورت رایگان با پشتیبانی پشتیبانی حرفه ای در دسترس است. جامعه اوبونتو بر اساس ایده های مندرج در مانیفست اوبونتو ساخته شده است: این نرم افزار باید به صورت رایگان در دسترس باشد، ابزارهای نرم افزاری باید توسط مردم به زبان محلی خود و با وجود هر گونه ناتوانی قابل استفاده باشد، و مردم باید آزادی شخصی سازی و سفارشی سازی داشته باشند. نرم افزار خود را به هر شکلی که صلاح می دانند تغییر دهند.

اوبونتو شامل بهترین زیرساخت‌های ترجمه و دسترسی است که جامعه نرم‌افزار آزاد ارائه می‌کند تا اوبونتو را تا حد امکان برای مردم قابل استفاده کند.

اوبونتو در چرخه های انتشار پایدار و منظم ارسال می شود. نسخه جدید هر شش ماه یک بار ارسال می شود. هر دو سال یکبار یک نسخه پشتیبانی بلند مدت اوبونتو (LTS) در دسترس خواهد بود که به مدت 5 سال پشتیبانی می شود. نسخه های اوبونتو در این بین (معروف به نسخه های توسعه یافته یا غیر LTS) هر کدام به مدت 9 ماه پشتیبانی می شوند. اوبونتو کاملاً به اصول توسعه نرم افزار منبع باز متعهد است. 

اوبونتو با همه چیزهایی که برای اداره سازمان، مدرسه، خانه یا شرکت خود نیاز دارید ارائه می‌شود. همه برنامه‌های کاربردی ضروری، مانند مجموعه آفیس، مرورگرها، برنامه‌های ایمیل و رسانه از پیش نصب شده هستند و هزاران بازی و برنامه دیگر در مرکز نرم‌افزار اوبونتو در دسترس هستند.

Post Views: 284