مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت فرکیان تک. با شما هستیم با نسخه ای دیگر از vmware vcenter. 

VMware Vcenter چیست؟

نرم افزار Vcenter Server محصول کمپانی غول مجازی سازی دنیا، یعنی VMware میباشد. VMware vCenter Server  یک بستر متمرکز و قابل توسعه برای مدیریت زیرساخت های مجازی را فراهم می کند. vCenter Server محیط های VMware vSphere را مدیریت می کند و به مدیران IT کنترل ساده و خودکار بر محیط مجازی می دهد تا زیرساخت ها با اطمینان ارائه شود.  VMware vCenter Server یک نرم افزار مدیریت سرور پیشرفته است که یک پلتفرم متمرکز برای کنترل محیط های VMware vSphere شما فراهم می کند.

VMware vCenter Server تعدادی از وظایف را انجام می دهد.برای مثال میتواند چندین سرور ESX و ESXi و ماشین های مجازی (VM) را از طریق یک کنسول مدیریت کند. یک نمونه از سرور vCenter می تواند حداکثر 1000 میزبان ، 10 هزار ماشین مجازی فعال و 15 هزار ماشین مجازی ثبت شده را پشتیبانی کند.

ما برای شما عزیزان دو فایل قرار دادیم. یکی از فایل ها با فرمت ISO میباشد که برای نصب یک VCSA جدید است. فایل بعدی یک فایل ZIP میباشد که میتوانید با این فایل VCSA خودتون رو به صورت آفلاین Upgrade کنید. برای مشاهده Relase note این نسخه، بر روی این لینک کلیک کنید. با ما همراه باشید. 

Post Views: 65