مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

VMware vCenter Server 6.5U1 : با سلام. امروز برای شما عزیزان Update 1 نرم افزار Vcenter 6.5 را آماده کردیم. اما قبل از هرچیز میخواهیم با Vcenter آشنا شویم.

نرم افزار Vcenter Server محصول کمپانی بزرک VMware میباشد. VMware vCenter Server platform یک بستر متمرکز و قابل توسعه برای مدیریت زیرساخت های مجازی را فراهم می کند. vCenter Server محیط های VMware vSphere را مدیریت می کند و به مدیران IT کنترل ساده و خودکار بر محیط مجازی می دهد تا زیرساخت ها با اطمینان ارائه شود.  VMware vCenter Server یک نرم افزار مدیریت سرور پیشرفته است که یک پلتفرم متمرکز برای کنترل محیط های VMware vSphere شما فراهم می کند.

VMware vCenter Server تعدادی از وظایف را انجام می دهد.برای مثال شما چندین سرور ESX و ESXi و ماشین های مجازی (VM) را از طریق یک کنسول مدیریت کند. یک نمونه از سرور vCenter می تواند حداکثر 1000 میزبان ، 10 هزار ماشین مجازی فعال و 15 هزار ماشین مجازی ثبت شده را پشتیبانی کند. اگر شما حال حاضر از vCenter Server 6.5 استفاده میکنید، با استفاده از همین فایلی که برای دانلود قرار دادید میتونید Vcenter خود را آپدیت کنید. زمانی که شما وارد مراحل نصب میشوید، Installer متوجه خواهد شد که vCenter نصب هست و شروع به آپگرید خواهد کرد.

Post Views: 66