مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

اگر تا به حال نام ویندوز سرور را نشنیده اید، ابتدا توضیح می دهیم که ویندوز سرور 2016 چیست. در اصل، ویندوز سرور نوعی سیستم عامل است که مایکروسافت به طور خاص استفاده در سرور ایجاد می کند. معمولا .ویندوز سرور بر روی یک سرور فیزیکی نصب میشود تا بتواند به Client های یک سازمان، شرکت یا . . . نوعی سرویس یا خدمات را ارائه بدهد. ویندوز سرور 2016 شامل ویژگی های و سرویس های بسیار زیادی میباشد که بعدا در مور آن ها صحبت خواهیم کرد. البته شما میتوانید ویندوز سرور را بر روی نرم افزار های مجازی سازی مانند Vmware یا کیس های کامپیوتری نصب کنید که البته عملکرد آن به سخت افزار مربوطه بستگی دارد.
سرورها ماشین های بسیار قدرتمندی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که دائماً کار کنند و منابعی را برای Client های دیگر فراهم کنند. Windows Server گروهی از سیستم عامل های طراحی شده توسط مایکروسافت است که از مدیریت در سطح سازمانی، ذخیره سازی داده ها و اطلاعات برنامه ها و ارتباطات، پشتیبانی می کند. ویندوز سرور 2016 به شما کمک میکند تا یک مکان ذخیره سازی و برای ثابت نگه داشتن حساب های کاربری در بین همه ماشین های مجازی و حفظ امنیت شبکه داشته باشید.
این سیستم عامل با ویندوز 10 توسعه یافته و جانشین ویندوز سرور 2012 R2 میباشد.
Windows Server 2016 در 26 سپتامبر 2016 در کنفرانس مایکروسافت منتشر شد. ویندوز سرور 2016 دارای مقاومت در برابر نفوذ داخلی است که به جلوگیری از حملات به Client های یک مجموعه کمک می کند. حتی اگر یک هکر وارد محیط شما شود، این لایه های امنیتی ساخته شده در ویندوز سرور 2016 آسیب را محدود می کند.

دو نسخه از Windows Server 2016 وجود دارد که در زیر لیست شده اند.

Windows Server 2016 Standard:

نسخه استاندارد به 16 یا چند هسته پردازنده محدود شده است. با این نسخه، می‌توانید حداکثر ۲ ماشین مجازی را در Hyper-V میزبانی کنید.
این نسخه برای محیط های فیزیکی یا حداقل مجازی سازی شده میباشد.

Windows Server 2016 Data Center Edition:

در این نسخه هیچ محدودیت نرم افزاری در Data Center Edition وجود ندارد. می تواند میزبان ماشین های مجازی نامحدود باشد.

حداقل سیستم موردنیاز برای نصب Windows Server 2016

  • Processor: 1.4Ghz 64-bit processor.
  • RAM: 512 MB.
  • Disk Space: 32 GB.
  • Network: Gigabit (10/100/1000baseT) Ethernet adapter, 1Gbps connection is ideal.
  • Optical Storage: DVD drive (if installing the OS from DVD media)

نکته: ما برای شما عزیزان دو نسخه Volume Edition Disk و Retail را آماده کرده ایم. دیسک Retail موقع آپگرید شما رو مجبور به ارائه Product Key می کنه اما دیسک Volume اینطوری نیست و به طور کلی برای مقاصد مدیریت شبکه دیسک Volume بسیار بهتر هست.

فایل هایی که برای شما آماده کردیم بهتون اجازه میده که یکی از ویرایش های Standard و یا Datacenter رو در حین نصب انتخاب کنید.این فایل به شما این امکان رو میده که Windows Server 2016 رو به صورت Core یا Full نصب کنید.

 

نحوه استفاده از کرک:

ابتدا آنتی ویروس و فایروال سیستم را Disable کنید.

سپس فایل KMS را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

بر روی فایل KMS VL ALL راست کلیک کنید و آن را با حالت administrator اجرا کنید.

سپس یک صفحه CMD برای شما اجرا میشود. برای فعال سازی، عدد 1 را کلیک کنید. 

در آخر با یک صفحه آبی مواجه میشوید. سپس زمانی که با پیام Press any key to continue مواجه شدید. Enter را کلیک کنید تا نرم افزار بسته شود. اکنون ویندوز و آفیس شما کرک شده میباشد. 

 

کرک ویندوز و کرک آفیس می تواند نسخه های زیر را اکتیو کند :

Windows Vista
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows 10
Office 2012/2013/2016/2019
Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2/2016/2019

 

 

Post Views: 473