مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم


معرفی و دانلود سیستم عامل ویندوز سرور 2019

Windows-Server-2019-Latest-full-ISO-free-Download

حدود 3 سال از انتشار ویندوز سرور مایکروسافت می گذرد. پس از اینکه در دسترس Windows Insiders برای سرورها قرار گرفت، در اکتبر 2018 منتشر شد.

Windows Server 2019 با پشتیبانی از قابلیت هایی برای مدیریت منابع و Azure و سایر ویژگی های پیشرفته استفاده میکند که آن را برتر از Windows Server 2016 جلوه میدهد.

سیستم مورد نیاز برای نصب ویندو سرور ۲۰۱۹:

برای نصب و اجرای Windows Server 2019 باید حداقل منابع زیر را در دستگاه داشته باشید:

حداقل پردازنده ۶۴ بیتی ۱٫۴ گیگاهرتز

۲ گیگابایت RAM (برای نصب مبتنی بر رابط کاربری گرافیکی).

حداقل ۳۲ گیگابایت فضای خالی روی هارد دیسک.

کارت شبکه سازگار با معماری PCIe.

ویژگی ها در Windows Server 2019:

مایکروسافت ویژگی ها و ویژگی های جدیدی را به سرور جدید ۲۰۱۹ معرفی کرد که متمایز از نسخه های قبلی است ، مانند Server 2016 ، ۲۰۱۲ R2 و غیره. در اینجا چند ویژگی برجسته وجود دارد که ارزش توجه دارند.

سازگاری ترکیبی با Azure

سرور ۲۰۱۹ هم اکنون با منابع پیش فرض و منابع مبتنی بر Cluod  با Microsoft Azure سازگار است. متخصصان فناوری اطلاعات اکنون می توانند از ویژگی های محلی و ابری مانند Azure Backup ، Disaster Recovery ، Storage Migration Services و غیره  از پلتفرم Windows Server 2019 استفاده کنند.

زیرساخت های HCI

زیرساخت Hyperconverged (HCI) نرم افزاری است که همه عناصر اصلی مرکز داده مانند محاسبه ، ذخیره سازی ، شبکه و مدیریت را در یک نرم افزار واحد ترکیب می کند. هدف این تسهیلات بدست آوردن تمام عملکردهای یک مرکز داده مینیاتوری بدون هزینه سخت افزاری اضافی است.

مایکروسافت این ویژگی ها را از طریق انتشارات Semi-Annual Channel آپدیت می کند ، یعنی ۲ بار در سال. در ویندوز سرور ۲۰۱۹ ، مایکروسافت تمام به روزرسانی های قبلی را برای ایجاد جدیدترین HCI گنجانده است. این امر با ارائه ویژگی های انباشته مرکز داده تعبیه شده در Windows Server 2019 به شرکت های متکی بر پایگاه داده های مبتنی بر نرم افزار ، سود می رساند.

مرکز مدیریت ویندوز یا Windows Admin Center 

قبل از انتشار سرور ۲۰۱۹ ، مایکروسافت مرکز مدیریت ویندوز را نیز منتشر کرد. نام رمز پروژه Honolulu بود. اخیراً مایکروسافت نسخه پایداری از مرکز مدیریت را منتشر کرد.

هدف اصلی Windows Admin Center مدیریت هر دو دستگاه GUI و CLI مبتنی بر سرور ۲۰۱۹ ، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۲ R2 در محیط آن است. این برنامه به صورت محلی اجرا شده است و بر اساس مرورگر است.

بهبودهای امنیتی (Security improvements)

بدون افزایش امنیت ، معماری سرور ناقص بود! بنابراین ، مایکروسافت Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) را در سرور ۲۰۱۹ گنجانده است که رفتارهای رایج بدافزارها و سوء استفاده های روز صفر را تشخیص داده ، آنها را به طور خودکار مسدود می کند و کاربر را از خطر مطلع می کند.چ

مایکروسافت همچنان آشکارسازهای بدافزار داخلی را برای کمک به کاربران در ایمن سازی محیط خود و افزودن یک لایه اضافی از پروتکل های امنیتی به کار می گیرد.

نحوه استفاده از کرک:

ابتدا آنتی ویروس و فایروال سیستم را Disable کنید.

سپس فایل KMS را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

بر روی فایل KMS VL ALL راست کلیک کنید و آن را با حالت administrator اجرا کنید.

سپس یک صفحه CMD برای شما اجرا میشود. برای فعال سازی، عدد 1 را کلیک کنید. 

در آخر با یک صفحه آبی مواجه میشوید. سپس زمانی که با پیام Press any key to continue مواجه شدید. Enter را کلیک کنید تا نرم افزار بسته شود. اکنون ویندوز و آفیس شما کرک شده میباشد. 

کرک ویندوز و کرک آفیس می تواند نسخه های زیر را اکتیو کند :

Windows Vista
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows 10
Office 2012/2013/2016/2019
Windows Server 2008/2008R2/2012/2012R2/2016/2019

Post Views: 377