دانلود Gen10 SPP Version 2020.09.1

مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش بسیار مهمی ایفا کنیم

ProLiant (SPP) یک مجموعه ساده و یکپارچه از سیستم عامل ، درایورها و نرم افزارهای سیستم است که مدیریت آسان سرور را فراهم می کند. سه برابر سریعتر به روز رسانی سرور را فعال می کند. میتوان گفت سرویس پک های سرور های HPE بخشی جدایی ناپذیر از تجربه به روز رسانی سرور HPE است. HP به روز رسانی نرم افزار را برای سرورهای خود منتشر می کند. این به روز رسانی کاملاً حیاتی است و اشکالات درایورها و سیستم عامل شرکت را به حداقل می رساند.

این نسخه از سرویس پک سرور مناسب برای سرور های G10 میباشد.

روی هم رفته ، این ابزار کوچک همه درایورها و سیستم عامل شما را برای شما به روز می کند. حتی بهتر ، فقط یک ISO است که شما یک USB قابل بوت از آن ایجاد می کنید. سیستم عامل BIOS System ROM به همراه ایمنی و امنیت ، iLO ، اجزای کنترل کننده و درایورها همه در SPP گنجانده شده است.

 ProLiant (SPP) یک نرم افزار و سیستم عامل جامع  است. SPP یک سیستم عامل بروزرسانی است که صورت یک File ISO میباشد. این سیستم عامل برای بروزرسانی از Smart Update Manager استفاده میکند. 

مهمترین مسئله حل تعدادی از مشکلات Heat است. فایل بارگیری شده را روی فلش یا DVD رایت کرده و سپس سرور را با آن بوت کنید. چراغ UID سرور هنگامی که به درستی به روز شود شروع به چشمک زدن می کند. بسته به سرور شما ، روند به روزرسانی بین 5 تا 10 دقیقه طول می کشد… 

در این نسخه نسبت به نسخه قبل، درایور ها بهبود یافته است که باعث بهبود روند کاری هارد های سرور میشود.

نسخه Production Service Pack for ProLiant  برای سرور های g9،g10 و g10 plus عرضه شده است.  

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.