سونی تا چه زمانی از PS4 پشتیبانی خواهد کرد؟

سونی تا چه زمانی از PS4 پشتیبانی خواهد کرد؟

سونی تا چه زمانی از PS4 پشتیبانی خواهد کرد؟

 

سونی تا چه زمانی از PS4 پشتیبانی خواهد کرد؟

 

اکنون با معرفی کنسول ps5، بسیاری از پلیر های ps4 که فعلا قصد خرید کنسول ps5 ندارند، این نگرانی برایشان پیش آمده که آیا سونی هنوز هم قصد پشتیبانی از ps4 را دارد یا خیر. توجه کنید کنسول ps4 هم اکنون بیش از ۱۴۴ میلیون کاربر فعال در سرتاسر دنیا دارد پس سونی به این راحتی ps4 را فراموش نخواهد کرد.

در حال حاضر فعلا جای نگرانی نیست و آینده بازی های ps4 امن میباشد. اکنون با وجود ps5، هوز برای ps4 بازی هایی جذابی منتشر شده است. اگرچه پیش بینی کمی دشوار است اما حداقل چند سال طول میکشد تا ps4 به طور کامل از دید ها خارج شود. همانند اکنون که دیگر خبری از PS3 نیست. توجه کنید که سال ۲۰۱۳ کنسول ps4 تولید شد و سال ۲۰۱۷ ساخت و تولید کنسول ps3 به پایان رسید.

 

 

کنترلر کنسول ps5 و ps4

 

در ماه July سونی اعلام کرد بعد از معرفی PS5، به پشتیبانی از ps4 ادامه میدهد. اما آن ها هیچ اطلاعاتی نسبت به مدت زمان پشتیبانی اعلام نکردند. تا اینکه جیم رایان، مدیر عامل PlayStation جزئیات بیشتری را درباره طول عمر PS4 ارائه کرد. به گفته این جیم رایان، این کنسول برای ۳ تا ۴ سال آینده پشتیبانی خواهد شد. پس کاربران ps4 نیازی به نگرانی ندارند و میتوانند فعلا از کنسول محبوب PS4 استفاده کنند.

 

Playstation-5-4-

 

اکثر بازی هایی که برای ps5 منتشر شده است با ps4 مشترک است. این اقدام سونی برای پشتیبانی از کنسول نسل قبل و تولید بازی های مشترک PS5 و PS4 برای کاربران بسیار جالب و تحسین برانگیز بود. به همین دلیل پلیر های ps4 می توانند اطمینان داشته باشند که تا مدت ها فراموش نمی شوند. کنسول ps4 هم اکنون دارای بازی های جذاب و انحصاری های زیادی است که اخیرا چندین بازی جدید هم به لیست خود اضافه کرده است، به همین دلیل میتوان با یقین گفت که بسیاری از کاربران ps4 فعلا قصد مهاجرت به ps5 را ندارند.

 

 

محمد امین مکارم

مطالب مرتبط

دیدگاهها

نظر: