معرفی ساعت هوشمند Apple Watch Series 6

معرفی ساعت هوشمند Apple Watch Series 6

آشنایی با ساعت هوشمند Apple Watch sereis 6

 

apple watch Seriesm 6

 

شرکت اپل از نسل جدیدی از ساعت های هوشمند خود را معرفی کرد.Apple Watch 6 به گونه ای طراحی شده است که شاید بهترین ساعت هوشمندی باشد که شما به مچ دستتان میبندید. البته ظاهر این ساعت با نسل قبلی خود تفاوت زیادی ندارد. اپل  درون Apple Watch 6 از یک تراشه جدید به نام s6 استفاده کرده است که با سیستم عامل WatchOS 7  پیشرفته ترین گجت پوشیدنی اپل محسوب میشود.

 

apple watch Seriesm 6

 

بپیشرفته ترین تکنولوژی که اپل در ساعت جدید خود استفاده کرده است، سنسور اندازه گیری اکسیژن خون است که میتواند سطح اکسیژن موجود در خون شما را نشان دهد. این قابلیت میتواند به کاربران در مورد مشکلات احتمالی مربوط به سلامتی هشدار دهد و آن هارا آگاه سازد، به ویژه اکنون که یکی از علائم مبتلا بودن به ویروس کرونا، کمبود اکسیژن خون میباشد. به لطف چیپست جدید اپل (S6)، عملکرد بهتری نسبت به گذشته وجود دارد و در مصرف باتری، صرفه جویی بیشتری میشود. همین باعث شده تا اپل واچ جدید در میان طرفداران آیفون با قدرت ظاهر شود. اپل واچ سری ۶ در دو اندازه ظاهر میشود که هر دو نسخه دارای یک صفحه نمایش کوچک مربعی شکل OLED هستند.

 

apple watch Seriesm 6

 

 

ظاهرا اپل همانند گذشته، علاقه ای به ساخت ساعت هایی با صفحه نمایش گرد ندارد، اما صفحه نمایش مربعی شکل بیشتر یک مزیت محسوب میشود، زیرا در مقایسه با صفحه های گرد، فضای دید بیشتری را به کاربر ارائه میدهد.

اپل میگوید پردازنده جدید اپل واچ ۶ نسبت به سری قبل ۲۰ درصد سریع تر شده و باتری این ساعت هوشمند رشد چشمگیری نسبت به قبل داشته است. به همین دلیل این ساعت ادعا دارد که میتواند ۱۸ ساعت شارژ باتری خود را حفظ کند.

 

apple watch Seriesm 6

 

ارزان ترین نسخه اپل واچ ۶ نسخه ۴۰ میلیمتری آن میباشد که حدود ۴۰۰ دلار است.نسخه دیگر اپل واچ ۶ ۴۴ میلیمتری است که حدود ۴۳۰ دلار قسمت دارد.اگر میخواهید ساعت خود را به یک قاب فولادی فانتری مجهز کنید باید حدود ۷۰۰ دلار پرداخت کنید.

 

apple watch sereis 6

 

 

محمد امین مکارم

مطالب مرتبط

نقد و بررسی‌ها

نظر: