وقتی سامسونگ اپل را به سخره می‌گیرد [تماشا کنید]

وقتی سامسونگ اپل را به سخره می‌گیرد

سلام به تمامی دوست داران دنیای فناوری و تکنونولوژی. همانطور که اطلاع دارید کمپانی اپل به تازگی از آیفون 14 رونمایی کرده که نظر منتقد های زیادی رو به خودش جلب کرده است . سامسونگ آگهی جدیدی منتشر کرده که اپل را به دلیل فقدان نوآوری در گوشی‌های هوشمند مورد تمسخر قرار می‌دهد. توییتر سامسونگ، در یک ویدیو کوتاه، به آیفون 14 واکنشی جالب نشان داده است. تبلیغی که با عنوان “Buckle Up” نام دارد. همچنین این غول کره ای در این ویدیو، سامسونگ پس از نمایش برگ برنده خود ( Galaxy Z Flip 4 و دوربین 108 مگاپیکسلی S22 Ultra ) با طعنه ای به کاربران آیفون ویدیو تبلیغاتی را به پایان میرساند:  ” این نوآوری به زودی برای آیفون عرضه نخواهد نخواهد شد ” .

این تبلیغ، نوآوری‌ های سامسونگ را مانند دوربین‌هایی با بالاترین وضوح، معرفی لنزهای زوم، و قابلیت تاشو را برجسته می‌کند. و در آخر کاربران آیفون را متوجه این موضوع میکتد که به این زودی ‌ها چنین قابلیت هایی را در آیفون نخواهید دید. 


در سال 2020، شرکت سامسونگ با انتشار تبلیغاتی که در فیسبوک خود منتشر کرد، تصمیم اپل برای حذف شارژر از جعبه آیفون را به سخره گرفت. اما سپس، همانطور که این روز ها شاهد هستیم، سامسونگ بی سر و صدا شارژر را از جعبه های گوشی های هوشمند خود حذف کرد. رقابت بین این دو شرکت به سال 2011 برمی گردد، زمانی که اپل از سامسونگ به دلیل نقض حق ثبت اختراع در برخی از تلفن های هوشمند اولیه خود از جمله GalaXy S Series شکایت کرد. این پرونده در نهایت در سال 2018 به پایان رسید.

Post Views: 793