برنامه EASEUS Todo Backup

برنامه EASEUS Todo Backup

:EASEUS Todo Backup

نرم افزار قدرتمند و بسیار مفیدی و کاربردی در زمینه ی پشتیبان گیری از فایل های تحت ویندوز می باشد که برای تهیه نسخه پشتیبان ویندوز سرور از جماه ویندوز سرور های ۲۰۱۶ ، ۲۰۱۲ ، ۲۰۰۸ و …  و بازیابی کامپیوتر از مشکلات فیزیکی و مجازی محیط ویندوز سرور می باشد.

ویژگی های این برنامه:

تهیه نسخه ی پشتیبان و بازیابی توسط این نرم افزار، دارای ویژگی هایی مانند سرعت بالا، پشتیبانی از فایل ها، بازیابی مشکلات، جابه جایی نسخه پشتیبان پایگاه داده های سرور SQL و بازیابی آن، زمان بندی تهیه نسخه پشتیبان به صورت حرفه ای و در نهایت بازیابی فراگیر و جامع آن می باشد. از قابلیت های قابل ذکر در این نرم افزار امکان بک آپ گیری به صورت ریموت روی سروری دیگر از طریق FTP است. این امکان برای کسانی که می خواهند بکاپ روزانه داشته باشند امکانی بسیار عالی است. یکی از بهترین کار ها بکاپ گیری توسط این نرم افزار بر روی دیسک های دیگر است.

(تجربه شخصی من تو این موضوع: این برنامه واقعا جاهایی که گیر کردید و نیازمند پشتیبانی سریع و stable هستید واقعا نجاتتون میده. مخصوصا فلش ها و هارد های شخصی)

همانطور که می‌دانید، حفظ و ذخیره‌سازی اطلاعات موجود بر روی سرورهای رایانه‌ای از اهمیت بسیار بالایی برخودار است. از آنجا که این گونه اطلاعات مستقیما با کاربردهای شبکه در ارتباط هستند، لازم است که همواره یک نسخه پشتیبان از آنان بر روی سیستم کاربر موجود باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، این نرم افزار قادر است اطلاعات کاربر را به تفکیک فایل، فولدر و یا پارتیشن‌های انتخابی پشتیبان‌گیری کرده و در مواقع لزوم سریعا آن‌ها را بازیابی نماید

قابلیت های کلیدی نرم افزار EASEUS Todo Backup :

  • امکان پشتیبان‌گیری از داده‌های موجود در انواع دیتابیس‌ها
  • توانایی بازیابی سریع و آسان داده‌ها
  • قابلیت پشتیبان‌گیری کامل از سیستم‌عامل
  • امکان پشتیبان‌گیری از نسخه‌های مختلف مایکروسافت اکسچنج MS Exchange Server 2003, 2007, 2010, 2013, 2016
  • سازگاری با امکان پشتیبان‌گیاری دیتابیس‌های مایکروسافت اس‌کی‌ال MS SQL Server 2000, 2005, 2008
  • امکان زمان‌بندی برای پشتیبان‌گیری خودکار از داده‌ها
  • امکان مدیریت آسان نسخه‌های پشتیبان بر اساس زمان
  • قابلیت بوتیبل شدن برای مواقع ضروری

password: farkiantech.com

password: farkiantech.com

password: farkiantech.com

امیرعلی اسکروچی

ایشان از جمله برترین مدرسین تکنسین فنی می‌باشند و با تجربه ای که در حوزه های تعمیرات، سخت افزار (لپتاپ و کامپیوتر ها) دارند در حال حاضر مسئول سخت افزار و تعمیرات نگه داری مجموعه فرکیان‌تک می‌باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهها

نظر: