HPE Service Pack For ProLiant 2017.07.2

HPE Service Pack For ProLiant 2017.07.2

سلام خدمت دوستان فرکیان تکی که تا امروزم ما را همراهی کردن و با حماییت هاشون به ما انرژی دادن.

بعد از مشکلاتی که برای مشتری های شرکت HPE به وجود این بود که در نسخه ۲۰۱۷٫۰۷٫۱ درایور مربوط به vSphere 6.0 و vSphere 6.5 برای کارت شبکه خودش یعنی HPE QLogic NX2 10/20GbE پیدا شده، این نسخه از SPP رو برداشته و با نسخه  ۲۰۱۷٫۰۷٫۲ جایگزین کرده که مثل همیشه دوستان خود را برای خودش نگه دارد و کاربران را اذیت نکند.

مثل همیشه:

ما هم برای شما طبق همیشه لینک های مشکل دار را از روی سایت حذف کردیم و لینک های اسیبل را جایگزین ان کردیم تا شما دوستان بهتر بتوانید استفاده کنید.

ما مطابق روال همیشگی فایل رو مستقیماً از HPE دانلود کردیم و بدون هیچگونه دخل و تصرفی و با نام اصلی باهاتون به اشتراک میذاریم

دقت کنید که حجم دیسک بیشتر از یه DVD5 هست و بنابراین اگه تصمیم بگیرید که اون رو روی DVD بنویسید باید از یه DVD9 استفاده کنید. اگر هم مایلید که از یه فلش دیسک برای نصب استفاده کنید می تونید از ابزار HPE USB Key Utility برای نوشتن این فایل روی فلش دیسک استفاده کنید. این ابزار هم از سایت رسمی شرکت HPE به رایگان در دسترس هست و هم در پوشه usb\hpusbkey در داخل فایل ISO موجود هست.

فایل ها عین همیشه مستقیماً از HPE دریافت شدن و بدون هیچگونه دخل و تصرفی، با نام اصلی در اختیار شما عزیزان قرار داده میشن.

امیدوارم تیم فرکیان تک بتواند نیاز های شما را رفع کند مشکلات شما را حل کند.

امیرعلی اسکروچی

ایشان از جمله برترین مدرسین تکنسین فنی می‌باشند و با تجربه ای که در حوزه های تعمیرات، سخت افزار (لپتاپ و کامپیوتر ها) دارند در حال حاضر مسئول سخت افزار و تعمیرات نگه داری مجموعه فرکیان‌تک می‌باشند.

مطالب مرتبط

نقد و بررسی‌ها

نظر: