HPE Service Pack For ProLiant 2018.06.0

HPE Service Pack For ProLiant 2018.06.0

سلام خدمت دوستان عزیزم امروزم با یکی دیگر از نسخه های جدید و استیبل SPP یا همان HPE Service Pack For ProLiant در خدمت شما هستیم

شرکت HPE چند روزی هست که نسخه جدید Production SPP خودش، یعنی ۲۰۱۸٫۰۶٫۰ رو ارائه داده.یادتون باشه این نسخه با سرور های G9 , G10 همخوانی دارد و برای سرور های دیگر به بقیه پست ها مراجعه کنید

نکته ای که وجود دارد این است که این نسخه از لینوکس های Red Hat Enterprise Linux 6.10 و SUSE Linux Enterprise Server 15  پشتیبانی میکند

نکته:

دوستانی که با لینوکس کار می کنن حتماً می دونن که CentOS و Oracle Linux در حقیقت همون RHEL هستن، بنابراین اگر از این سیستم عامل ها استفاده می کنید، در جریان باشید

نکته ۲ :

نکته مهم این Release اشاره کنم، باید به پشتیبانی از Red Hat Enterprise Linux 7.5 و vSphere 6.5 U2 کنم

اگر مایلید به طور دقیق تر ببینید که این نسخه از SPP چه سرورهایی رو پشتیبانی میکنه، می تونید از اینجا در سایت رسمی شرکت HPE به لیست این سرورها دسترسی داشته باشید.

همون طور که در پست های قبلی در این مورد صحبت شد، این SPP شامل firmware ها و driver ها و … برای سرورهایی هست که در حال حاضر در وضعیت production قرار دارن که در حال حاضر شامل سری های G9 و G10 میشه.

اگر مایلید به طور دقیق تر ببینید که این نسخه از SPP چه سرورهایی رو پشتیبانی میکنه، می تونید از اینجا در سایت رسمی شرکت HPE به لیست این سرورها دسترسی داشته باشید.

ضمناً اگر مایل باشید تا Release Notes مربوط به این SPP رو مطالعه کنید می تونید از این لینک برای دسترسی بهش استفاده کنید.

دقت کنید که حجم دیسک بیشتر از یه DVD5 هست و بنابراین اگه تصمیم بگیرید که اون رو روی DVD بنویسید باید از یه DVD9 استفاده کنید. اگر هم مایلید که از یه فلش دیسک برای نصب استفاده کنید می تونید از ابزار HPE USB Key Utility برای نوشتن این فایل روی فلش دیسک استفاده کنید. این ابزار هم از سایت رسمی شرکت HPE به رایگان در دسترس هست و هم در پوشه usb\hpusbkey در داخل فایل ISO موجود هست.

فایل ها عین همیشه مستقیماً از HPE دریافت شدن و بدون هیچگونه دخل و تصرفی، با نام اصلی در اختیار شما عزیزان قرار داده میشن.

امیدوارم تیم فرکیان تک بتواند نیاز های شما را رفع کند مشکلات شما را حل کند.

امیرعلی اسکروچی

ایشان از جمله برترین مدرسین تکنسین فنی می‌باشند و با تجربه ای که در حوزه های تعمیرات، سخت افزار (لپتاپ و کامپیوتر ها) دارند در حال حاضر مسئول سخت افزار و تعمیرات نگه داری مجموعه فرکیان‌تک می‌باشند.

مطالب مرتبط

نقد و بررسی‌ها

نظر: