مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

معرفی HPE Service Pack for ProLiant Version 2018.11.0

دانلود HPE Service Pack for ProLiant (SPP) Version 2020.3.0

Service pack for Proliant یا Spp یک مجموعه ساده و یکپارچه از سیستم عامل ، درایورها و نرم افزارهای سیستم است که مدیریت آسان سرور را فراهم می کند. سه برابر سریعتر به روز رسانی سرور را فعال می کند. میتوان گفت سرویس پک های سرور های HPE بخشی جدایی ناپذیر از تجربه به روز رسانی سرور HPE است. HP به روز رسانی نرم افزار را برای سرورهای خود منتشر می کند. این به روز رسانی کاملاً حیاتی است و اشکالات درایورها و سیستم عامل شرکت را به حداقل می رساند.

روی هم رفته ، این ابزار کوچک همه درایورها و سیستم عامل شما را برای شما به روز می کند. حتی بهتر ، فقط یک ISO است که شما یک USB قابل بوت از آن ایجاد می کنید. سیستم عامل BIOS System ROM به همراه ایمنی و امنیت ، iLO ، اجزای کنترل کننده و درایورها همه در SPP گنجانده شده است.

 ProLiant (SPP) یک نرم افزار و سیستم عامل جامع  است. SPP یک سیستم عامل بروزرسانی است که صورت یک File ISO میباشد. این سیستم عامل برای بروزرسانی از Smart Update Manager استفاده میکند. فایل دانلودی را روی فلش یا DVD 9 بوتیبل کرده و سپس سرور را با آن بوت کنید تا بروزرسانی بر روی سرور شما اعمال شود. 

مهمترین بروزرسانی های نسخه 2011.11.0

The 2018.11.0 SPP Production release provides support for:
• Microsoft Windows Server 2019
• Online updates for Gen10 servers running VMware ESXi 6.7 U1
• Smart Update Manager 8.3.7

پشتیبانی از ویندوز سرور 2019

پشتیبانی از بروزرسانی آنلاین VMware ESXI 6.7 U1 برای سرور های G10

این نسخه از سرویس پک برای سرور های g10 و G9 مناسب میباشد. این سرویس پک در تاریخ Nov 26, 2018 عرضه شده است. توجه کنید که اگر میخواید از با DVD این سرویس پک را bootable کنید باید از DVD9 استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این نسخه سرویس پک، پیشنهاد میشود Relase Note این نسخه را مطالعه کنید. 

spp Part 1: 3.1 GB

spp Part 2: 2.2 GB

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 77