Kerio Control 9.3.3 Build3634

Kerio Control 9.3.3 Build3634

سلام خدمت دوستان عزیزم امروزم اپدیت جالبی برای kerio control  اومده که تغییرات مثبتی رو به همراه داشته است

شرکت GFI نسخه جدید UTM (اگر نمیدانید UTM چیه روی خوده UTM کلیک کنید) معروف و محبوب Kerio Control رو در وب سایت خودش اپدیت کرده و ما هم مثل همیشه برای شما اپلود کردم و حتی نسخه اپدیت کردن هم براتون اضافه کردیم که به راحیت اپدیت کنید.

فایل Installer  را براتون حالت ISO قرار دادیم که به راحتی بتوانید استفاده کنید و حتی برای راحتی هم فایل اپدیت را هم IMG میزارم براتون همراه با فایل کرک!!!!!!!!

من قبلاً هم این موضوع رو در نظراتم نوشته بودم اما جهت یادآوری میگم که وقتی زمان لایسنس تموم میشه هیچ مشکلی برای Kerio Control پیش نمیاد. فقط اون بخش هایی که برای گرفتن آپدیت نیاز دارن تا به سرورهای شرکت Kerio وصل بشن، دیگه نمی تونن آپدیت های جدید رو بگیرن. بنابراین آنتی ویروس تون کار خواهد کرد فقط نمی تونه definition های جدید رو بگیره و …

در این نسخه به نقل از وب سایت شرکت GFI شاهد تغییرات زیر هستیم:

New Features:

HyperScan engine in SNORT for increased performance
VPN Tunnel supports SHA2 in Phase2

Fixes:

Cannot add multiple VPNs into traffic rules

تذکر: نرم افزار Kerio Control قابلیت آپدیت خودکار دارد که به صورت پیش فرض هم فعال است. اگر مایل نیستید تا با ارائه نسخه جدید از طرف شرکت Kerio سیستم کرک شده شما به نسخه کرک نشده جدید این شرکت آپدیت شود بایستی از بخش Configuration به تب Advanced Options رفته و در تب Software Update تیک مربوط به Download and upgrade to new versions automatically in time range رو بردارید.

امیرعلی اسکروچی

ایشان از جمله برترین مدرسین تکنسین فنی می‌باشند و با تجربه ای که در حوزه های تعمیرات، سخت افزار (لپتاپ و کامپیوتر ها) دارند در حال حاضر مسئول سخت افزار و تعمیرات نگه داری مجموعه فرکیان‌تک می‌باشند.

مطالب مرتبط

نقد و بررسی‌ها

نظر: