مرجع تخصصی نرم افزار های حوزه IT ​

امیدواریم که بتوانیم در موفقیت شما، نقش مهمی را ایفا کنیم

Microsoft Exchange Server 2019 Cumulative Update 3

نصب و راه اندازی Exchange Server 2019

با سلام خدمت همراهان همیشگی فرکیان تک. امروز برای شما دوستان میل سرور محبوب مایکروسافت رو آماده کرده ایم. همانطور که میدونید اکسچینج سرور مایکروسافت در بسیاری از سازمان ها و شرکت های بزرگ استفاده میشه. نسخه ای که ما برای شما آماده کردیم سومین فایل بروزرسانی هست که مایکروسافت برای نسخه 2019 اکسچینج سرور آماده کرده. 

Exchange Server چیست؟

Microsoft Exchange Server 2019 یک سرویس ایمیل ارائه شده توسط مایکروسافت است که اغلب توسط مشاغل و موسسات دانشگاهی استفاده می شود. این نرم افزار یک ابزار است که می تواند تعداد زیادی از کاربران را پشتیبانی کند. ابتدا به گونه ای طراحی شده است که ایمیل ها را بین سرور و مشتریان نگه دارد. Exchange نه تنها ایمیل بلکه همانند یک منبع آدرس جهانی میباشد. که شامل مخاطبین ، تقویم ، زمان بندی جلسات و مدیریت وظایف است.

Exchange Server 2016 شامل تعدادی از ویژگی های پیشرفته برای سازمان ها  میباشد. این برنامه با سایر محصولات مانند Office ، SharePoint ، Skype for Business یکپارچه شده است و رابط مشابهی با Exchange Server 2013 دارد.

بسیاری از ویژگی های Exchange 2016 ابتدا با Office 365 به کار گرفته شدند تا اینکه به نسخه داخلی Exchange تبدیل شوند. 

Exchange 2016 نقش صندوق پستی و سرور سرویس گیرنده (CAS) را ترکیب می کند، که باید طراحی و معماری ساده تری را امکان پذیر کند. همچنین شامل پشتیبانی از BitLocker برای ارائه حفاظت بیشتر از داده ها در حالت استراحت و همچنین پیشرفت هایی برای پشتیبانی از تنظیمات ترکیبی Exchange است.

اکنون ما برای شما عزیزان نسخه2019 از Mail Server محبوب کمپانی مایکروسافت را اماده کرده ایم.

مایکروسافت توصیه میکنه به ازای هر Mail Box برای داشتن سرعت بالا، چیزی حدود 25 مگابایت رم روی سرور خودتون داشته باشید. با ما همراه باشید.

برای مشاهده تغییرات این نسخه بر روی این لینک کلیک کنید. 

 

برای دریافت سریال نامبر این نرم افزار، بر روی لینکی که در پایین صفحه قرار دادیم کلیک کنید. سپس فایل مورد نظر را با نرم افزار Notepad ++ باز کنید تا به سریال نامبر مورد نظر دسترسی پیدا کنید. 

توجه کنید سریال نامبر را باید با پاورشل وارد کنید. 

1.3 گیگابایت

Password: farkiantech.com

لینک های دانلود

Post Views: 117