VMware ESXI 6.5U2

VMware ESXI 6.5U2

VMware ESXI 6.5U2:

سلام خدمت دوستان عزیزم که امروزم همراه ما هستن با سری نسخه های ESXI

شرکت VMware امروز Update 2 برای نسخه ۶٫۵ از hypervisor بینظیر خودش یعنی ESXi رو ارائه داد. که ما هم طبق روالی که داشتیم این نسخه را برای شما در وب سایت قرار دادیم تا به راحتی بتوانید نصب یا اپدیت کنید و اینو حتما حتما میدونید که این نسخه رو از وب سایت رسمی خوده VMware دانلود کردیم که بدون هیچ گونه دخالتی یا تصرفی با نام اصلی باهاتون در اشتراک بگذاریم.

اگر مایلید تا Release Notes مربوط به این نسخه رو مطالعه کنید می تونید از اینجا این کار رو بکنید. البته توجه کنید که به دلیل تحریم ها در حال حاضر نمی تونید این صفحه رو با آی پی های ایران مشاهده کنید. حتما از یک قندشکن برای این کار استفاده کنید😁😁

و مثل همیشه هم فایل Installer که در قالب یه فایل ISO ارائه میشه که برای راحتی خود دوستان و ادمین های محترم میباشد و هم فایل Offline Bundle که در قالب یه فایل ZIP در اختیارتون قرار می گیره و بهتون اجازه میده تا ESXi خودتون رو با حداقل downtime به نسخه جدید Upgrade کنید.

نکته بسیار مهم: دقت کنید که اگر ESXi خودتون رو به ۶٫۵U2 ارتقا بدید، در حال حاضر نمی تونید از ۶٫۵U2 به ۶٫۷ آپگرید کنید و باید منتظر بمونید تا VMware این مورد رو رو با ارائه یه نسخه جدید از ۶٫۷ حل کنه.

امیدوارم براتون کاربردی باشه

 

امیرعلی اسکروچی

ایشان از جمله برترین مدرسین تکنسین فنی می‌باشند و با تجربه ای که در حوزه های تعمیرات، سخت افزار (لپتاپ و کامپیوتر ها) دارند در حال حاضر مسئول سخت افزار و تعمیرات نگه داری مجموعه فرکیان‌تک می‌باشند.

مطالب مرتبط

دیدگاهها

نظر: